Çözüldü Battlefront 2 aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Darth Urfha

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG GL552vw
Meslek
Öğrenci
Geçenlerde hikaye modunda takılıyordum. Yine oynayasım geldi, açtım oyunu. Pat kapandı bir anda bir hata verip. Memory falan yazıyordu ben de RAM çok dolu herhalde diye düşündüm ki gerçekten öyleymiş. Temizledim ROG Gaming Center ile. Tekrar açtım oyunu, bu sefer yüklenme ekranı geldi. Yaklaşık 30 saniye sonra tam EA animasyonuna gelirken pat diye oyundan attı. Dosya bütünlüğü falan da doğruladım. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Güçlü bir oyun varsa onla deneyin. Kaspersky ile taramanızı öneririm.

Yarın öğlenden sonra atabilirim en erken.
Öyle Battlefront kadar güçlü bir oyun yok bende.
Cities Skylines.
HOI4.
ETS 2.
Valorant.
Var en güçlü Battlefront'dan sonra.
Bir de Fortnite.

Sorunu çözdüm. Sorunu çözmek için yaptığım şey ise; Windows Update. Güncelleme vardı, yaptım ve sorun çözüldü.
Geçenlerde hikaye modunda takılıyordum. Yine oynayasım geldi, açtım oyunu. Pat kapandı bir anda bir hata verip. Memory falan yazıyordu ben de RAM çok dolu herhalde diye düşündüm ki gerçekten öyleymiş. Temizledim ROG Gaming Center ile. Tekrar açtım oyunu, bu sefer yüklenme ekranı geldi. Yaklaşık 30 saniye sonra tam EA animasyonuna gelirken pat diye oyundan attı. Dosya bütünlüğü falan da doğruladım. Ne yapmalıyım?
Sistem özelliklerin neler.

Güçlü bir oyun varsa onla deneyin. Kaspersky ile taramanızı öneririm.

Yarın öğlenden sonra atabilirim en erken.
Öyle Battlefront kadar güçlü bir oyun yok bende.
Cities Skylines.
HOI4.
ETS 2.
Valorant.
Var en güçlü Battlefront'dan sonra.
Bir de Fortnite.

Sorunu çözdüm. Sorunu çözmek için yaptığım şey ise; Windows Update. Güncelleme vardı, yaptım ve sorun çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı