Bayraktar Akıncı 2000 kilometrelik uçuşunu tamamlayıp Bakü'ye indi

LO HE HE silahımız uçağımız olsun da insan öldürelim bize güçlü desinler yeter. Muasır medeniyetler seviyesine top tüfekle geleceğimizi sanmamız en büyük hatamız olacak.
Siz yapılan şeyleri tebrik etmeyi, en azından bu zor günlerde böyle şeyleri görünce gurur duymak yerine neden herşeye muhalefet oluyorsunuz? Şu anda ülkenin durumu zaten ortada ekonomi, adalet, eğitim felan birşey söylemek istemiyorum muhalif olabilirsiniz saygı duyarım lakin olumlu şeylere köstek olmak yerine destek olsanız ne olur? Bu arada muasır medeniyetlerin seviyesine gelmek nasıl oluyor anlatabilir misiniz? Topla tüfekler sadece adam öldürmek için olduğunu savunmanız tamamen saç-ma-lık. Herşeyden önce insan canı gelir ve bu yapılan şeyler halkı korumak ve olası durumlarda karşı koymak için yapılır.

AKP ve CHP Trolleri yine doluşmuş konuya. Hepsine cevap vermek isterdim ama uğraşmaya değmez.

Son düzenleme:
Buna abdulhamit bile güler. Ayrıca attığın videodaki adam ev kredisi veriyor bir zahmet başka parası kalmasın ev alıp bir de birikim mi yapacak aynı anda.

Orada ödediği ev kredisinden değil doğal gazın pahalılığından bahsediyor.
Macron un cevabını dinlemiyor musun?
Ayrıca böyle bir film var bir alman profesör osmanlıdan bir bilim adamı ile kimyasal ya da biyolojik silah geliştirmeye çalışıyor
Film Amerikan filmi olduğu için tabii bu ikili kötü rolde.

Siz yapılan şeyleri tebrik etmeyi, en azından bu zor günlerde böyle şeyleri görünce gurur duymak yerine neden herşeye muhalefet oluyorsunuz? Şu anda ülkenin durumu zaten ortada ekonomi, adalet, eğitim felan birşey söylemek istemiyorum muhalif olabilirsiniz saygı duyarım lakin olumlu şeylere köstek olmak yerine destek olsanız ne olur? Bu arada muasır medeniyetlerin seviyesine gelmek nasıl oluyor anlatabilir misiniz? Topla tüfekler sadece adam öldürmek için olduğunu savunmanız tamamen saç-ma-lık. Herşeyden önce insan canı gelir ve bu yapılan şeyler halkı korumak ve olası durumlarda karşı koymak için yapılır.
Her deliğe aynı yamayı yapıştıran iktidar olunca serbest muhalif bir kelime edince hecelenmiş kelimeler, şekil şukul.

Orada ödediği ev kredisinden değil doğal gazın pahalılığından bahsediyor.
Macron un cevabını dinlemiyor musun?
Ayrıca böyle bir film var bir alman profesör osmanlıdan bir bilim adamı ile kimyasal ya da biyolojik silah geliştirmeye çalışıyor
Film Amerikan filmi olduğu için tabii bu ikili kötü rolde.
Çarpıtma 4k gelirleri var mortgage 3k veriyordur tabi maaş kalmaz . Film var nasıl bir kanıt ya Superman filmi de var çağır gelsin.
Herhangi bir şekilde iktidarı savunduğumu hatırlamıyorum. Anladığım kadarıyla bir cevabınız olmadığı için geçiştirmeceler.
neden herşeye muhalefet oluyorsunuz?

Geri
Yukarı