Bayraktar TB-3

Bu ve bunun gibi gazetecilere inandıkça bir yere varamazsınız. Aynı zaat tusaş ve teı için de motor üretmez, uçak üretemez diyordu.

O teı, T-625 gökbey'in TS-1400 ile uçuşunu yapıp akabinde de tusaş olarak t-929'u havalandırdı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ortaya attığı iddiaları çürütecek kimse yok diye savunduğun kişiye direkt teı ve tusaş iki önemli helikopteri uçurarak cevap verdi. TEKNOFEST'lerde de geri plana atıldıkları yok. Hem teı hem de tusaş gerek tüm ürünleriyle gerekse de araç ve mock-uplarıyla ziyaretçilere sunuluyor, hatta bu sene teı mobil test istasyonu bile kurdu TS-1400'ü canlı test etmek için.

Medyada kasıtlı olarak baykar ve tusaş arasında bir kavga varmış gibi gösterilmeye çalışıyor, halbuki bu doğru bile değil. İkisi bambaşka disiplinlerle çalışan bir firma. En basitinden baylar daha kızılelma'yı maket seviyesindeyken paylaşmayı tercih eder ancak tusaş anka-3 gibi devrim niteliğinde bir projeyi neredeyse ilk uçuşuna kadar sır gibi saklar.

Türk mühendislerinin ürünleri birer birer gökyüzü ile buluşurken, onlar dışında herkesi dinlemeyi ne de çok seviyoruz...

Kardeşim kimse devlet düşmanı değil burada ama söylenilenlerin çoğu doğru, buyur
bu adam Ukrayna'lı siyasetçi söylediklerini oku. Ve Ukrayna'ya 200 milyon yardım yapıldı Ukrayna da o yardımla ne aldı bil bakalım şu an zaten tusaş da Kızılay gibi görümce elti usulü doldurulmuş içi ye kürküm ye, yanlışa yanlış demeyi doğruya doğru demeyi öğrenin, senin açtığın başka bir konuda sen kendin söylüyorsun aksungur geri planda kaldı unutuldu diye şimdi neyi savunuyorsun, fetöcü gazetecilerle bir yere varılmaz ama fetöcü siyasetçilerle varılır değil mi, ergenekon balyoz kumpasıyla kozmik oda fetöcü polislere teslim edilirken de bu kadar sesin çıktı mı? Kozmik oda silahlı kuvvetlerin namusudur namusu, bana bir tane kurum söylesene içine akraba, eş, dost, arkadaş yerleştirilmeyen hadi göster.

Konuyu eğip büküp başka yerlere çekmeyin. Benim ne siyasetçiler ne de başkaları hakkında tek bir söylemim oldu. Bu ülkenin menfaatine zıt kişilerin de ilelebet karşısında oldum olacağım. İster gazeteci ister siyasi.

TUSAŞ'ın Ve Baykar'ın ve daha nice sanayi kuruluşun projeleri, Türk mühendislerinin büyük fedakarlıkları ve çabaları ile ilerlemeye devam ediyor. Devam edecek de. Bunlar dururken üç beş gazeteciye inanmak, sizin seçiminiz.

Konuyu eğip büküp başka yerlere çekmeyin. Benim ne siyasetçiler ne de başkaları hakkında tek bir söylemim oldu. Bu ülkenin menfaatine zıt kişilerin de ilelebet karşısında oldum olacağım. İster gazeteci ister siyasi.

Tusaş'ın ve Baykar'ın ve daha nice sanayi kuruluşun projeleri, Türk mühendislerinin büyük fedakarlıkları ve çabaları ile ilerlemeye devam ediyor. Devam edecek de. Bunlar dururken üç beş gazeteciye inanmak, sizin seçiminiz.

Tusaş bünyesinde yıllarca çalışan zehir gibi mühendisler nereye gitmişler bak öyle konuş tamam mı kardeş, zıt geliyorsa o zaman geçmişte salya sümük hocaefendi diye çağırdıkları din tüccarını çağıran onlarla beraber olanlara karşı tavır alın.

TUSAŞ bünyesinde yıllarca çalışan zehir gibi mühendisler nereye gitmişler bak öyle konuş tamam mı kardeş, zıt geliyorsa o zaman geçmişte salya sümük hoca efendi diye çağırdıkları din tüccarını çağıran onlarla beraber olanlara karşı tavır alın.

Alıyoruz hocam zaten, ilelebet Türk mühendislerinin ve bu vatanını severek çalışan insanların yanındaydık yanındayız. Siyasiler ve gazeteciler geçicidir, yapılan atılım ve mühendislikler bakidir. Bundan 100 sene evvel Atatürk İstikbal Göklerdedir hedefini nasıl koyduysa, bugün de aynı hedef için hep beraber çalışıyoruz. Ben, bu forumda açtığım onlarca savunma sanayi konusunda, koşulsuz şartsız Türk mühendislerinin emeğini savundum savunacağım.

Her gördüğünüz de inandığınız kadar, Türk mühendislerinin bir şeyler başarabileceğine de inanın.

WlOtC9PKS0Gjsj_M1TlRuA.jpg

Alıyoruz hocam zaten, ilelebet Türk mühendislerinin ve bu vatanını severek çalışan insanların yanındaydık yanındayız. Siyasiler ve gazeteciler geçicidir, yapılan atılım ve mühendislikler bakidir. Bundan 100 sene evvel Atatürk istikbal göktedir hedefini nasıl koyduysa, bugün de aynı hedef için hep beraber çalışıyoruz. Benim bu forumda açtığım onlarca savunma sanayi konusunda, koşulsuz şartsız Türk mühendislerinin emeğini savundum savunacağım.

Her gördüğünüz de inandığınız kadar, Türk mühendislerinin bir şeyler başarabileceğine de inanın.

Eki Görüntüle 1762310

Ben zaten Türk mühendislerinin hakkının yenildiğini düşündüğüm için yazıyorum bunları, tanıdığın falancanın filancanın oğlu kızı diye işe alınanlar umurumda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı