Bayram Çikolatası İncelemesi - Ülker Ece

Kurban Bayramı arifesinde elbette Bayram Çikolatası önerisi - incelemesi yapmasak olmazdı :) Eve gelen misafirlere güzel bir kutuda 2 çift çikolata zevki yaşatmak gerekiyor. Misafire ne kadar kaliteli çikolatalar ikram ederseniz o kadar memnun kalacaklardır ziyaretten :D Akıllarına geldiğinizde çikolatanın lezzetini hatırlayacaklar ve beyinlerinden zevk sinyalleri salgılanacak, bu sayede sizi "İyi hatırlayacaklar".

Bu tip kutulu çikolataları ise herkese değil, yalnızca hatırı sayılır insanlara uzatmalıyız. Çünkü herkese kutulu çikolata ikram edilmez, kutulu çikolata yalnızca özel insanlara hastır :D Sizler de misafir olarak gittiğiniz evde kutulu çikolata ile karşılanırsanız anlayın ki; "Değer görüyorsunuz".

Ürünün kutusu oldukça hoş.

1.jpg

Paraya kıyıp içeriye de baskı yapmışlar. İkram etme sırasında misafiri yüceltmekten çekinmeyiniz. Özellikle gösterin iç kapağa da baskı yapıldığını :) Para harcamışız, bari verimli kullanalım değil mi?

2.jpg

Çikolata detayına gelirsek hepsi "Beni ye" diye bağırıyor resmen. Ancak misafirlere ikram edebilmek için ağzımıza sahip çıkmak zorundayız. Bu yüzden arife günü almak gerekiyor, 3 gün erken alırsanız mümkünatı yok bayram sabahına kalmaz.

3.jpg

Ve lütfen size ikram edilen çikolatalardan yalnızca 1 tane alınız :) 2-3 tane almak nezaketen hoş karşılanmaz.
Uzun lafın kısası; kaliteli çikolatalar ile ağırlandığınız misafirlikler, hayırlı bayramlar dilerim.

Ohh mis gibi duruyorlar fotoğrafta. Aynısından dolapta bir kutu vardı işe koyulayım hemen.:açım:

Dediklerinize de katılıyorum her gelene pahalı çikolata mı uzatılırmış! bayrama gelen çocuklara marketten çıkma şeker aldım.:cool:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı