Bayrama Özel Xbox Game Pass 2 Aylık 6 TL

gamepass.PNG

Sanırım ben geç kaldım, 29 TL diyor. :( 14 Günlük denemeyi yeni aktif ettim.

Bu sistemle ilgili önemli not! : Eğer önümüzdeki ay üye olmak istemiyor iseniz otomatik yenilemeyi kapatın, yoksa sistem otomatik olarak yenileyerek sizden para alacaktır.

Eki Görüntüle 326113
Sanırım ben geç kaldım, 29 TL diyor. :( 14 Günlük denemeyi yeni aktif ettim.

Bu sistemle ilgili önemli not! : Eğer önümüzdeki ay üye olmak istemiyor iseniz otomatik yenilemeyi kapatın, yoksa sistem otomatik olarak yenileyerek sizden para alacaktır.
Hocam ben iki gün önce aldım. Aldığımda kampanya için kalan süre 8 gün diyordu. Sizde bir yanlışlık olabilir mi?

Hocam ben iki gün önce aldım. Aldığımda kampanya için kalan süre 8 gün diyordu. Sizde bir yanlışlık olabilir mi?

Yok. Mağaza Nuh diyor, Peygamber demiyor. :D Sitede önce 6 lira diyor, giriş yapınca 29 lira diyor. Galiba yeni katıldığım için yararlanamıyorum.

Birde başıma tekrar deneyin problemi musallat oldu. Ne yaptıysam çözemedim. :( 29 lirasını vereyim önemli değil de yeter ki çalışsın diyorum şu an...
try.jpeg

İnternette ne kadar çözüm varsa denedim, hiç biri işe yaramıyor. Var mı tavsiye edebileceğiniz iyi bir çözüm?

Büyük ihtimalle bende denemeyi aktif ettiğim için olmuyor.

Yok. Mağaza Nuh diyor, Peygamber demiyor. :D Sitede önce 6 lira diyor, giriş yapınca 29 lira diyor. Galiba yeni katıldığım için yararlanamıyorum.

Birde başıma tekrar deneyin problemi musallat oldu. Ne yaptıysam çözemedim. :( 29 lirasını vereyim önemli değil de yeter ki çalışsın diyorum şu an...
Eki Görüntüle 326136
İnternette ne kadar çözüm varsa denedim, hiç biri işe yaramıyor. Var mı tavsiye edebileceğiniz iyi bir çözüm?

Büyük ihtimalle bende denemeyi aktif ettiğim için olmuyor.
İnternet sitesinden bakmayı denediniz mi? Belki uygulamasında bir sıkıntı olmuştur. İndirimin bitmesine daha 6 gün var. :)

İnternet sitesinden bakmayı denediniz mi? Belki uygulamasında bir sıkıntı olmuştur. İndirimin bitmesine daha 6 gün var. :)

Verdiğiniz linkten girdim, 6 Lira olarak gösteriyordu ama hesabımla girince 29 Lira olarak göstermeye başladı. Galiba deneme sürümünü aldım diye öyle oldu, keşke almasaydım. :D İndirim bitmek üzereyken deneme sürümünü iptal edip bir denerim olmazsa...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı