Bayramda Vatan Bilgisayarda İndirim Olur Mu?

Ziya Erkara

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayar almayı düşünüyorum. Geçen gün ''Kurban bayramında Vatan Bilgisayarda %30 indirim olacak.'' diye duydum. Ancak bu duyum sonuçta doğruluğu yok. Sizce olur mu ya da bu konuda bir bilginiz var mı? %30 indirim olacaksa bayramda alacağım.

Bence olmaz. Çünkü bir önceki % 30 indiriminin üstünden fazla zaman geçmedi. Ama bekleyip görmek lazım.

Bu vatan gerçekten çok zeki. 2-3 gün kadar önce kimse farketmeden fiyatları yükselttiler. Bayramda düşürüp milleti kendilerine çekmeye çalışacaklar. Bu pazarlama oyunlarından nefret ediyorum..

Tam da bu konuyu açacaktım ben de.
2 hafta önce Lenovo’larda falan büyük indirim vardı. Aldım sorunlu çıktı geri verdim iade fişi aldım. Şuanda indirimlerin olmasını bekliyorum. İnşallah bayramdan önce veya 29 ekimde indirim olurda laptop alırım. Şuanda fiyatlara bakıyorum da şişirmişler.
Birde ben vatan stoklarında olmayan bir ürünü getirtebilir miyim?
MSI Ge60 i5 işlemci alacam fakat stoklarda yok. Bu benim için çok önemli cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı