Bazı Capcom oyunlarına zam geldi!

Makaleler
4
Henüz tamamına gelmese de bazılarına zam geldi maalesef. Zam gelen birkaç oyunun Steam sayfasını atayım.
Ayrıca Monster hunter serisi hala indirimde. Zam gelmeden alın derim. Ben alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resident Evil 2 ne olmuş abi öyle ya gözünüzü seveyim 400 TL etmez o oyun. Village zam gelmeden alayım bari fiyatı uçabilir.

Onu geç DMC HD Collection neden 250TL? 3 tane PS2 oyununun HD versiyonlarına neden bu kadar para vereyim diye düşünmeden edemiyor insan. DMC3 mükemmel oyun ama değer mi bu fiyata? Değmez. Ben MH World alacağım.

Eski oyunlara zam gelmesinden hoşlanmıyorum, 10 yıllık oyun 300 liraya satılmamalı.
Bu saatten sonra satsa kaç adet satacak 10 yıllık oyun? 50 lira da olsa 300 lira da olsa afaki bir farklılık yaratmayacaktır şirketin bilançosuna. Sağlık olsun, Türk oyuncular olarak günden güne çukura sürükleniyoruz.
Steam kütüphanenizde duran hali hazırda oynamadığınız oyunlara göz atmanın vakti geldi, yeni oyunlara erişim daha da kısıtlanacak önümüzdeki günlerde. Şahsen ben eski ama oynanmaya değer ve zamanında oynamadığım oyunlara göz atıyorum. Steam kütüphanemde de oynadığım onlarca oyun var. Bu ekonomik darboğazdan çıkmamız ve özellikle son nesil oyunlara olan kısıtlı erişimimizin kalkması uzun süre alacak belli ki.

Son düzenleme:
En ucuz eğlence aracı bu abi ya böyle bir şey olur mu zorla indirimsiz fiyattan oyun aldırtacaklar 1 saat sonra fiyatının 3 katına çıkmayacağının garantisi yok paranız varsa beğendiğiniz oyunu alın indirim beklenmez artık. Şimdi ağır konuşucam ama değmez yazık.

Resident evil 2 almadım almadım sonunda patladı tahmin ediyordum ama aşırı fark vardı diğer ülkelerle.

Dmc5 de üzdü de 298 lira garip olmuş 50 lira zam hala alınabilir gibi.

Resident evil village'in yeni dlcsini alsam mı acaba 135den oyunun fiyatı artarsa o da üzer.

Bir şirket daha güncelledi kimler kaldı? yazın da paslaşalım toplayalım zamlanmadan diğerleri.

* Şöyle ufaktan oyunlara baktım da doları 10 küsüre sabitlemişler sanırım. Diğer fiyatı değişmeyen oyunlar için ön görüş yapabiliriz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı