"Bazı" doktorların aşırı bilgisiz olması

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Dünden beri burun akıntısı, burun tıkanıklığı ve öksürük ile cebelleşiyorum. 2 saat önce doktora gittik, sıramızı 2 saat boyunca bekledik ve içeri girdiğimde adam ne sorunun var diye sordu sorunları söyledikten sonra ne bir muayne ne bir kontrol yaptı hemen "yüzü çok soluk çocuğun test yaptırın" dedi ve bağırsaklar için iyi gelen bir ilaç yazdı oysaki benim bağırsaklar ile sorunum bile yok. Neyse sadece içimi dökmek istedim ama bazı kişiler torpille işe gelince böyle tedavi bile etmeden ezbere konuşuyorlar.

Ben küçükken kronik sünizit hastalığım yüzünden ağlatacak kadar başım ağrıyordu hastanede 3 saat bekledik orada başımın ağrısından duramıyordum sonra içeri aldılar 1 antibiyotik verdi gönderdi 2 gün böyle devam etti sonra orada Allah'tan çok iyi bir doktor vardı ona gittik iğne yaptığı gibi geçti yoksa sürecekti öyle.

Son düzenleme:
Dünden beri burun akıntısı, burun tıkanıklığı ve öksürük ile cebelleşiyorum. 2 saat önce doktora gittik, sıramızı 2 saat boyunca bekledik ve içeri girdiğimde adam ne sorunun var diye sordu sorunları söyledikten sonra ne bir muayne ne bir kontrol yaptı hemen "yüzü çok soluk çocuğun test yaptırın" dedi ve bağırsaklar için iyi gelen bir ilaç yazdı oysaki benim bağırsaklar ile sorunum bile yok. Neyse sadece içimi dökmek istedim ama bazı kişiler torpille işe gelince böyle tedavi bile etmeden ezbere konuşuyorlar.
Ağzının payını verseydiniz keşke.

Genel şeylere bakan doktorlar hakkında bunun gibi sorun duymuştum . Çokta sıkıntı değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı