Bazı Forumlar Çok Bilgisiz

haktanugur3

Hectopat
Daha fazla  
Bazı forumlar çok bilgisiz ve yazım kuralı yok sanki kabile gibi mesajlaşıyorlar, bıraktım adamlar az önce ROG daha iyi dedim diye uzaklaştırıldım. Neymiş Galax çok daha iyi falan diyorlar sonrada uzaklaştırıldım. Cidden problemli. Bu rastgele ya da şu değişik markaları öven, hiç duyulmamış ekran kartı yakan modelleri öneren YouTube kanallarının forumları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Not: Ekşi (forum değil zaten) ve birkaç havacılık sitesi dışında forumlarda üyeliği olmayan biri. Kimseyi savunmuyorum.

Bazı forumlar çok bilgisiz
Bilgili olmak zorunda değiller.
yazım kuralı yok sanki kabile gibi mesajlaşıyorlar,
Yazım kurallarına sahip olmak zorunda değiller.
az önce ROG daha iyi dedim diye uzaklaştırıldım. Neymiş Galax çok daha iyi falan
Haklı olabilirler. ROG daha iyi derken mesajının içeriğine bakmak lazım. Fanboyluk içeriyorsa bir yetkili olarak ben de gerekeni yapardım. Mesaj içeriği bilmediğimden bir şey demeyeyim. PC/donanım kategorilerinde aktifken Asus ve MSI'ı göklere çıkartıp Galax ve diğer benzer markaları fanboyluk yüzünden yerin dibine sokan çok kişi vardı.

İşinize gelmiyorsa üye olmak, zaman geçirmek ve kalmak zorunda değilsiniz...

İşte bu yüzden Technopat.

Şaka bir yana diğer forumların hepsi berbat. Neredeyse hepsini deneyim ettim. Özellikle SDN ve DH aşırı berbat forumlar.

Oralarda gezerken kendimi üst düzey bilgili görüyorum gerçekten. Technopat candır can.

@Blacksidemre Burada da var ki bilgisiz, saçma sapan tavsiyeler veren kişiler. Ama çok bilgili kişiler de var. Aynı şekilde DH'de de çok bilgili kişiler var, özellikle bazı kategorilerde. Önemli olan forumun genel kitlesi.

Geri
Yukarı