Bazı FPS oyunlarında mide bulantısı

PeluşPenguen

Hectopat
Yer
Артём
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi(1.Sınıf)
Bazı FPS oyunlarında (yeni çıkan Resident Evil Village gibi)kamerayı hareket ettirdikçe baş ağrısı, mide bulantısı ve vücudum ateşlenip terliyorum. Rainbow Six ve Battlefield serisinde bu sorunu yaşamıyorum sizce bunun sebebi nedir? Tedavisi var mı?

Bazı FPS oyunlarında (yeni çıkan Resident Evil Village gibi)kamerayı hareket ettirdikçe baş ağrısı, mide bulantısı ve vücudum ateşlenip terliyorum. Rainbow Six ve Battlefield serisinde bu sorunu yaşamıyorum sizce bunun sebebi nedir? Tedavisi var mı?
Yıllardan beri bende de olur. Motion Blur'u kapatsam da fark etmiyor. Yapacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

O sorun bana da Metro serisinde oldu. Ekran yakın ve çok akıcı gibi. Yani tam da öyle değil ama kelimelerle ifade edebileceğim bir şey değil. Bu arada ben de sadece baş ağrısı oldu. Senin bahsettiğin diğer sorunlar hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Hocam doktor değiliz tabi dediklerimiz kesin ve sağlıklı olmaz çoğu oyuncuda var bende mesele ps4 üzerinden farcry5 oynarken olmuştu resmen başım dönüp miden bulaşmıştır ayni şekilde far cry daki gibi olmasa da modern warfare da da minnacık bi baş dönmesi oldu bence oyunlarla ilgili olan bir şey
Yani size diyeceğim her oyunda olmadığı sürece bazı oyunlarda bu olabilir ama aklınız kalıyorsa biraz tıbbi araştırma yapın tabii

Yeni konular

Geri
Yukarı