Bazı insanların doğuştan yalnız olması

Yalnız olmanın değerini çevremdeki insanların iç yüzlerini görünce anladım. Belki yalnızlık sizin için de daha iyidir.

IMG_20220430_060534.jpg

Yalnızlık bence bir lüks. Seviyorum. Ben de senin gibiydim. 3 sağlam arkadaşım var gerisi boş.
Çevren olsun istiyorsan kendine sevdiğin bir ilgi alanı bulacaksın ve o ortamlara gireceksin sevdiğin ilgi alanı olunca muhabbet kendi başlıyor sarıyor zaten.
2015 de işe girip kendi motosikletimi aldıktan sonra (O zamanlar çok ucuzdu be) çevrem hep motorcu arkadaşlar ile dolmaya başladı. Birlikte geziler, kamp filan güzel oluyor. Benzinde ucuzdu o zamanlar şimdi gezmek için çıkamıyorum. Mesela bunun gibi bir ilgi alanı bul ve buluşmalara ortamlara gir.

Kanka senden sıkılma nedenleri günlük hayat hakkında boş yapmaman, bak diyorsun kamp yapalım felsefe konuşalım falan insanların çoğu bu tür şeyleri sevmez sıkılır. Kendine göre bir arkadaş hiç bulamamışsın ki. Senin gibi insanlar çok az bulunur ama yokta değildir. Ben günlük hayattan konuşmak, boş yapmayı sevmem. Seni de anlayabiliyorum yani.

İnsanlar sürekli saçma sapan konuştuğumu söylüyorlar, yıllardır düzeltemedim kendimi. Sanırım aptalın tekiyim, bu yüzden herkes beni dışlıyor. Ama alıştım artık tek isteğim kasmadan oyun oynamak ve güzel bir partnerimin olması.(Asla gerçekleşmeyecek olsa bile)

Kanka senden sıkılma nedenleri günlük hayat hakkında boş yapmaman, bak diyorsun kamp yapalım felsefe konuşalım falan insanların çoğu bu tür şeyleri sevmez sıkılır. Kendine göre bir arkadaş hiç bulamamışsın ki. Senin gibi insanlar çok az bulunur ama yokta değildir. Ben günlük hayattan konuşmak, boş yapmayı sevmem. Seni de anlayabiliyorum yani.
Boş yapmak bana çocukça ve ergence geliyor, katlanamıyorum. 2 sene önce bıraktım boş yapmayı.
İnsanlar sürekli saçma sapan konuştuğumu söylüyorlar, yıllardır düzeltemedim kendimi. Sanırım aptalın tekiyim, bu yüzden herkes beni dışlıyor. Ama alıştım artık tek isteğim kasmadan oyun oynamak ve güzel bir partnerimin olması.(Asla gerçekleşmeyecek olsa bile)
Hocam ben de biraz eğlenmeye çalışayım çocukça davranma diyorlar. Herhalde uzaktan öyle görünüyor. Sırf bu yüzden boş konusmayi, gülmeyi, kahkaha atmayı bıraktım. Daha olgun olmaya başladım, ama ben bunu istemiyorum ki. Çocuk kalmak istiyorum. Bazılarına gülmek çok yakışıyor bana hiç yakışmıyor.
Konu aktif mi bilmiyorum

Konu delikanlı hocam, delikanlı konu aktif olur. Bizim konularımız pasif değil çok şükür elhamdülillah. Bizim konularimiz hep arka tarafta olandır şüpheniz olmasın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı