Bazı kadınlar neden erkeklere karşı böyle?

Az önce bir video gördüm, kadınlara Türk erkeklerini 3 kelimeyle anlatın diyorlar ve verilen cevaplar şu tarzda:
  • Sapık
  • Kro
  • Keko
  • Cahil
  • Kütük
  • Hödük
Bu arkadaşlar babalarına karşı da mı böyle? Neden bazıları kendilerini erkeklerden kat kat üstün görüyor?
Her iki cinste de bu tür söylemler var, erkekler de türk kızı için egoist, şımarık ve flörtöz tarzı söylemlerde bulunuyor. Sana, senin değer verdiğin birisi böyle şeyler söylemedikçe hiç düşünme bile böyle şeyleri. Kendim için konuşayım ben de bazen istemeden de olsa genelliyorum bu tarz kelimelerle ama aşık olduğum adam yani babam aklıma geliyor pişman oluyorum. Dediğim gibi iki cins de aynı bence.

Duyar mı kasacaksınız? Niye şimdi kadınları bir anda "marketlerde satılan kaliteli mal" yaptınız?
Hiç cevap vererek kendinizi yormayın hocam, daha konuşmayı bilmeyen biriyle laf dalaşına girmek çok gereksiz.

Bunun üstün görmekle alakası yok, Türk erkeklerinin çok büyük bölümü böyle. Siz bunları yapmıyorsunuz çevrenizdeki erkekler temiz diye ülkeyi iyi mi sandınız? Ülke sapık keko dolu.

Keko tabirini çok yanlış kullanıyorsunuz. Ayrıca bazı kadın kesim ben maço seviyorum diyerek gezindiği için ülkede bunlar çoğalıyor.

Sadece kadınların yaşadığı bir ülke olsa ilk ben giderim. O kadar korkuyorum erkeklerden. Kimse üzerine alınmasın ama her erkek sizin bildiğiniz gibi değil, öyle kötüleri var ki. Yolda gördüğünü ısrarlı bir şekilde takip edenler var mesela. Ben 4-5 defa takip edildim.

Sadece kadınların yaşadığı bir ülke olsa ilk ben giderim. O kadar korkuyorum erkeklerden. Kimse üzerine alınmasın ama her erkek sizin bildiğiniz gibi değil, öyle kötüleri var ki. Yolda gördüğünü ısrarlı bir şekilde takip edenler var mesela. Ben 4-5 defa takip edildim.
Böyle yerler var zaten 😀

Bakın "O kadar korkuyorum erkeklerden" diyorsunuz. Genelleme yapmayın arkadaş, pis olan kesim yüzünden temiz olan kesimi de o tarz şeylerin içine katmayın. Her erkek temiz değil ama hepsi de pis değil.

Bazı erkekler öyle olduğu için.
Halbuki her erkek sapık veya aptal değildir.

Erkekler canı ne de olsa...

İşte önceki mesajımda dediğim gibi, yabancı eş bulup evleniyorlar. T.C. kızlarının yüzüne bile bakmıyorlar.
Türk erkekleri kiminle evlenmek istiyorlarsa evlensin. İster Rus, ister Afrikalı... Bu beni ilgilendirmez.

Bunun üstün görmekle alakası yok, Türk erkeklerinin çok büyük bölümü böyle. Siz bunları yapmıyorsunuz çevrenizdeki erkekler temiz diye ülkeyi iyi mi sandınız? Ülke sapık keko dolu.
Aynen öyle.

Geri
Yukarı