Bazı kişilerin sürekli eksi atması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden takıyorsunuz o zaman? Boş verin gitsin.
Umrumda değil diye belirttim zaten. İstersen -100 alsın mesaj banane.
Şimdi fark ettim. Bayağı mantıklı yaptıklarınız ha vallahi. İnsanlara yardım etmek ve yardım almak için buradayız, amacınız ne?
Sen de onlardansın demek :D Yazık.
Bir ara etiketlenince ne oluyor dedim :D
Konusunu açtım, dediğin gibi rahatsız ediyor ama gram takmıyorum. Takmayınca eksilerimde ciddi azalma oldu. Takmamanı tavsiye ederim.
Aynen takmıyorum zaten. Sadece kimin ne olduğu bilinsin istedim :D

Bilmiyorum. Sanırsam kıskançlık, kibir falandır. Böyle forumda bu tip insanlar nasıl mevcut ki?

Umrumda değil diye belirttim zaten. İstersen -100 alsın mesaj banane.

Sen de onlardansın demek :D Yazık.

Aynen takmıyorum zaten. Sadece kimin ne olduğu bilinsin istedim :D
Onları tiye alan bir ironiydi yazdığım. Anlaması da basitti.

-3, -4, taş çatlasın -5 tamam da doğru olduğu halde -8 alan cevap ilk defa görüyorum.

Bu durumun, eksi ya da artı butonu kaldırılmadan tamamen önüne geçilemez sanırım.
İllaki geçilecekse, eksi ve artı atan kişilerin isimlerinin gözükmesi gerek, ki bence kaldırılmadan bir çözüm üretilecekse böyle olmalı.

Şu konuda, inatla bir eleman sağ tıklayıp kaldır deyince düzeleceğini yazıyordu fakat ben ve bir başkası öyle yapılırsa program bilgisayardan tamamen silineceğini hatta kanıtını ekran kaydı alıp göndermiştim. Ve asıl çözümün o başlangıçtaki kısayolun konumuna, yani C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu gidip oradan kısayolu silmenin çözüm olduğunu belirttim, konu sahibi de söylediğimin işe yaradığını söylüyordu fakat inatçı eleman hala kendi (yanlış) bildiğini belirtip üstüne farklı hesaplarla 2-3 tane - atıyordu yoruma :D
O elemanın da burada adını vermek istemem ama video şurada hatta:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Apaçinin işi gücü yok milleti örgütleyip eksi mi attıracak hocam?
Bunu apaçinin yaptığına inanmıyorum ama kim yapıyorsa saçma gerçekten. Arada bana da eksi atıyorlar. Sağ olsunlar birileri gelip artı atıyor tamamlıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı