Bazı kitapların neden devam serisi Türkiye'de yok?

MetalistPunk

Hectopat
Mesela Spider Gwen'in çizgi roman serisine bakıyorum ama sadece ilk iki kitabı var. Türkiye'de devamını bulamadım. İngilizce araştırıyorum halbuki 2015'den sonra devamı baya çıkmış ama burada yok. Türkçe yapılıp buraya getirilecek mi yoksa seri yarım mı kalacak öyle ben anlamadım. Çizgi roman hobisinde yeniyim.

Ben de animeden mangaya geçtim fakat Türkiye'de kitap okumu kültürü pek fazla yaygın değil + çizgi roman manga benzeri yayımlar fazla okunmayacağı için basma ihtiyacı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de animeden mangaya geçtim fakat Türkiye'de kitap okumu kültürü pek fazla yaygın değil + çizgi roman manga benzeri yayımlar fazla okunmayacağı için basma ihtiyacı olmuyor.
Haklısınız, ama bana batan tarafı birkaç kitap çıkartıp sonra devamını getirmemeleri. Yani ya hiç çıkartma ya da sonuna kadar götür işi. Ben devamını yurtdışından alayım desem kim bilir kaç paraya denk gelecek bir tanesi yani. Serisini alamayınca da bence hem koleksiyon hem de okuma açısından pek bir manası kalmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız, ama bana batan tarafı birkaç kitap çıkartıp sonra devamını getirmemeleri. Yani ya hiç çıkartma ya da sonuna kadar götür işi. Ben devamını yurtdışından alayım desem kim bilir kaç paraya denk gelecek bir tanesi yani. Serisini alamayınca da bence hem koleksiyon hem de okuma açısından pek bir manası kalmıyor.

Biliyorum kitaptan soğutuyolar arkadaşım bana Almanya'dan getiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı