Bazı nesneleri çift görmek

arda211

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bugün biraz önce telefona bakıyordum rastgele dogalgazin o yuvarlak işi ayarlama şeyi var ya ona baktım aşağı doğru hafif gölgeli çift görüyordum biraz önce banyoda yerdeki peçeteyi de çift gördüm ama şöyle peçeteye sağ tarafına geçip bakarsan bir şey yok sol tarafına geçip bakarsan çift aynı şey doğal gaz tekerleğinde de var. Astigmat olabilir mi? Sadece bazı şeyleri görüyorum çok hafif.

Evet arkadaşlar bugün biraz önce telefona bakıyordum rastgele dogalgazin o yuvarlak işi ayarlama şeyi var ya ona baktım aşağı doğru hafif gölgeli çift görüyordum biraz önce banyoda yerdeki peçeteyi de çift gördüm ama şöyle peçeteye sağ tarafına geçip bakarsan bir şey yok sol tarafına geçip bakarsan çift aynı şey doğal gaz tekerleğinde de var. Astigmat olabilir mi? Sadece bazı şeyleri görüyorum çok hafif.
Bende de aynısı vardı. Gözümde kayıyordu,ameliyat olduktan sonra kalmamıştı. Beyinden kaynaklı olabiliyor.

Yok hocam ara sıra oluyor şu an geçti mesela çok fazla telefona bakıyorum göz yorgunluğundan da olabilir mi?

Baş ağrısı, kusma, mide bulantısı tarzında belirtiler eşlik ediyorsa ciddi bir beyin hastalığıdır doktora görünün tabii bu belirtiler çift gördüğünüz zamanlarda oluyorsa.

Geri
Yukarı