Bazı oyunlarda ekranda renkli ve hareketli çizgiler çıkıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ronnie1035

Hectopat
Bilgisayara format attıktan sonra 4 oyun yükledim; CS:GO ve Tomb Raider'da herhangi bir sorun olmadı ama PES 21 ve Valorant'ta görseldeki gibi çizgiler çıktı. Ekran kartımda bir sorun olsa diğer oyunlarda da olurdu. Çözümü nedir, bilen var mı?

Görsel yok. Ekran kartı sürücüleriniz güncel mi?
Pardon görseli unutmuşum :) Driverlar güncel yani olduğu kadar çünkü AMD ekran kartımdan desteği kesmiş yüklenebilen en günceli var.
IMG_20210417_213824.jpg

En net bunda belli oluyor bu çizgiler sürekli yer değiştiriyor ve FPS yerlede oyunu oynamayı imkansız kılıyor.

Aynı sorun bende de var CS de 100 FPS Valorant'ta poligon, antrenmanda ekran gitmiyor Online girince çizgiler çıkıyor FPS 5'e sabitleniyor. Benimki de laptop AMD ekran kartlı, çözdüysen bana da söyler misin?

Aynı sorun bende de var CS de 100 FPS Valorant'ta poligon, antrenmanda ekran gitmiyor Online girince çizgiler çıkıyor FPS 5'e sabitleniyor. Benimki de laptop AMD ekran kartlı, çözdüysen bana da söyler misin?

Ben şöyle bir çözüm buldum Alt+Tab yapınca düzeliyor. Valorant'ta denemedim ama ETS 2 de ve pes de oldu. 5 dakikada bir falan tekrar çıkıyor tekrar Alt Tab yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı