Bazı Siteler Bozuk Görünüyor

Clementine

Hectopat
Bazı sitelere normal girerken bazılarında güvenli değil hatası alıyorum. Yine de gir dediğimde resimleriyle falan açılıyor. Ama bu site gibi bazılarıda direk bozuk çıkıyor. Saatim şu an doğru, format attım, windows 7 kullanıyorum. CCleaner kurdum temizledim yine düzelmedi. Önceden olmuyordu. Chorme kullanırken yeni olmaya başlayan bir sorun bu. Firefox'ta açarken bir sorun olmuyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    24,1 KB · Görüntüleme: 341
  • safa.png
    safa.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 270
Bazen IE kaynaklı olabilir. Sürümün IE 11 olduğunu kontrol edin. İnternet hızını Kontrol edin. Gizli Sekmede test edin aynı siteleri ve sonuçlarını buraya yazın.

Son sürümün windows 7 32 bit olanını indirmeye çalıştım ama şöyle bir uyarı geldi ve olmadı. Windows 7 32 bit için en son ie sürümü hangisi olacak acaba.

Bu arada gizli sekmede denedim aynısı oldu. İnternet hızı gayet iyi bir sorun yok

Dosya Ekleri

• afasf.png
    afasf.png
    378,5 KB · Görüntüleme: 87
Son sürümün Windows 7 32 Bit olanını indirmeye çalıştım ama şöyle bir uyarı geldi ve olmadı. Windows 7 32 Bit için en son IE sürümü hangisi olacak acaba.

Bu arada gizli sekmede denedim aynısı oldu. İnternet hızı gayet iyi bir sorun yok.

Yakın zamanda Windows 7 desteği kaldırılmıştı ondan olabilir bu sorun.

Temiz kurulum Windows 7 yapmıştım, 1 ay olmadı. Aynı sorun bende de vardı. Saati, bir saat ileri gösteriyordu, o zaman sorun yoktu. Saati düzelttiğim zaman hata veriyordu. Windows 10 geçebilirseniz iyi olur.

Temiz kurulum Windows 7 yapmıştım, 1 ay olmadı. Aynı sorun bende de vardı. Saati, bir saat ileri gösteriyordu, o zaman sorun yoktu. Saati düzelttiğim zaman hata veriyordu. Windows 10 geçebilirseniz iyi olur.

Eski bir bilgisayar ve 4 gb ram var zaten pcyi sattım windows 10 dan bu sürüme döndüm. Daha önce hiç olmuyordu windows 10 dan dönünce 2 defa format attım yine olmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı