Çözüldü Bazı uygulamaların dili Almanca oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ciri_88

Hectopat
Bazı uygulamaların dili Almanca oldu. Son birkaç gündür var. Olan uygulamalar ise "IDM, SteelSeries Engine, TP-Link WN727 driver" bunlar sadece fark ettiklerim belki henüz girmediğim uygulamalarda da olmuştur. İnternette bu sorunu arattığımda sadece Windows dil değiştirme videoları ve yazıları geliyor. Windows ayarlarında bölge, dil, sistem dili, yazma dili vs. hepsi Türkçe. Almanca geçen bir yer göremedim. IDM'deki sorunu uygulama ayarlarından çözdüm ama eğer bu Almanca olduysa bir sıkıntı var demektir. Formattan başka çözüm sunmaya çalışırsanız çok sevinirim. Olayı çözdüm konu açmak için erken davranmışım. Sorun şurada: Ayarlar > zaman ve dil > ek tarih, saat, ve bölgesel ayarlar > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların diili > sistem yerel ayarlarını değiştir. Buradan istediğiniz dili seçip çıkan uyarıya "şimdi yeniden başlat deyin. Sorun çözülmüş olacaktır.

Son düzenleme:
Çözüm
Nasıl çözdünüz?

Olayı çözdüm konu açmak için erken davranmışım. Sorun şurada: Ayarlar > zaman ve dil > ek tarih, saat, ve bölgesel ayarlar > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların diili > sistem yerel ayarlarını değiştir. Buradan istediğiniz dili seçip çıkan uyarıya "şimdi yeniden başlat deyin. Sorun çözülmüş olacaktır.

Burada yazdım hocam.
Olayı çözdüm konu açmak için erken davranmışım. Sorun şurada: Ayarlar > zaman ve dil > ek tarih, saat, ve bölgesel ayarlar > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların diili > sistem yerel ayarlarını değiştir. Buradan istediğiniz dili seçip çıkan uyarıya "şimdi yeniden başlat deyin. Sorun çözülmüş olacaktır.

Hangi av kullanıyorsun? Ne yaparken oldu?

Sorunu çözdüm. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Nasıl çözdünüz?

Burada yazdım hocam.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı