BBL-SUPER ve TEKNOSEYIR-ULTRA arasındaki farka değer mi?

ILYRevenge

Hectopat
Merhabalar,

ve Arasında kaldım.

Üsttekinde anakartı ve ekran kartını yükselteceğim 23.500 TL civarı bir fiyat çıkıyor. Alttakinde ise anakart, SSD ve PSU'yu yükselteceğim 19.500 TL civarı yapıyor bu da. Ventus modeller çok ısındığı için 3060 Ti'yı yükseltmek zorunlu gibi ama bilemiyorum. 4000 TL civarı bir fark ekran kartı yüzünden ortaya çıkıyor. Sizce 4000 TL fark 3060'dan 3070'e çıkmaya değer mi? Sistemin ömrünü ne kadar uzatır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Ventus modeli 3 fanlı o yüzden çok sıkıntılı sıcaklıklara ulaşacağını düşünmüyorum. Eğer bütçeniz varsa yükseltme yapabilirsiniz. 3070 olan kart MSI suprim X. Yani MSI'in en üst seviye modeli. Ayrıca monitörünüz özellikleri nedir?

O kadar bütçen varsa alman mantıklı olur tabii ki. Hem daha iyi bir soğutma hem daha iyi bir performans. Her türlü zaten seni garanti 6-7 yıl götürür.
Monitörün çözünürlüğü de önemli.

Bu Ventus modeli 3 fanlı o yüzden çok sıkıntılı sıcaklıklara ulaşacağını düşünmüyorum. Eğer bütçeniz varsa yükseltme yapabilirsiniz. 3070 olan kart MSI suprim X. Yani MSI'in en üst seviye modeli. Ayrıca monitörünüz özellikleri nedir?
O kadar bütçen varsa alman mantıklı olur tabii ki. Hem daha iyi bir soğutma hem daha iyi bir performans. Her türlü zaten seni garanti 6-7 yıl götürür.
Monitörün çözünürlüğü de önemli.
Monitörü 2K almayı planlıyorum, 3060 alırsam 1080p alırım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı