Be quiet! Pure Base 500DX Geniş incelemesi

SE-234 kadar olmasa da evet, güzel görünüyor. 😍
Özellikle yeşil ışık yanınca mükemmel bir uyum olmuş. 😍
1617006289190.png

Şu fotoğrafa tav oldum yani. Benim kasamın sadece kırmızı ışıklandırması var. :( 2015 yılından kaldığı için normal aslında. Kasayı değiştireceğim eskisini satıp.

Özellikle yeşil ışık yanınca mükemmel bir uyum olmuş. 😍
Eki Görüntüle 946656
Şu fotoğrafa tav oldum yani. Benim kasamın sadece kırmızı ışıklandırması var. :( 2015 yılından kaldığı için normal aslında. Kasayı değiştireceğim eskisini satıp.
Hocam ben dün yerel esnaftan metresi 7,5 liraya RGB şerit aldım, acayip kaliteli. Kasamda mor ışık tercih ediyorum, fan girişinden 3 jumper kabloyla halletim, 7,5 liraya mükemmel bir kasa mod oldu. Bir de dikey monte edilmiş ekran kartıyla kasanın değerinin 10 katı oldu resmen. Sırada sleeve kablo ve RGB RAM var.

Güzel inceleme olmuş, hayırlı olsun. Ben kasa değiştirecek olsam muhtemelen Lian Li tercih ederdim, bana daha premium geliyorlar, bir de şu 500DX'in ön ızgarası yeni kasa M3'ü andırıyor, ikisi de bence güzel değil :D. Kasa kaliteli, her yerde 140'lık desteği sunması da iyi. Birazcık daha ucuz olsa tadından yenmez.

SE-234'ü ters takmışın bu arada hocam :D. O daha çok şekilli çizgi alt tarafa geliyor normalde. Sıkıntı olmayacaktır da yine de söylemiş olayım :).
Bu kasayı aldıktan sonra Lian Li kasaların incehesap'a geldiğini gördüm. Çok geçti. Yoksa mesh II alırdım.

Hocam ben dün yerel esnaftan metresi 7,5 liraya RGB şerit aldım, acayip kaliteli. Kasamda mor ışık tercih ediyorum, fan girişinden 3 jumper kabloyla hallettim, 7,5 liraya mükemmel bir kasa mod oldu.
Bende modlarım aslında ama zamanım yok işte. Kasam Cooler Master'ın 2015 yılından kalma HAF X kasası. Bir kere sinirlenip tekme atmıştım kasaya önü yamuldu. 😂 Şu an çok kötü durumda kasa. İç kısmında bir kozmetik hasar yok ama dış kısmı ölü durumda. Değiştirme fikri var aklımda o yüzden.

Bende modlarım aslında ama zamanım yok işte. Kasam Cooler Master'ın 2015 yılından kalma HAF X kasası. Bir kere sinirlenip tekme atmıştım kasaya önü yamuldu. 😂 Şu an çok kötü durumda kasa. İç kısmında bir kozmetik hasar yok ama dış kısmı ölü durumda. Değiştirme fikri var aklımda o yüzden.
10 dakikamı aldı hocam yapabilirsiniz bence :).

Geri
Yukarı