Be Quiet! Pure base 500DX pencereli beyaz alınır mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Beyaz bir kasa istiyorum başka önerisi olan varsa tam bütce 1100 civarı bir şey. Kasayı kullanan var mı? Bu fiyat aralığında bu kasa alsan daha iyi olur gibi önerileri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz bir kasa istiyorum başka önerisi olan varsa tam bütce 1100 civarı bir şey. Kasayı kullanan var mı? Bu fiyat aralığında bu kasa alsan daha iyi olur gibi önerileri bekliyorum.
Kasanın hava akışı çok iyi diye biliyordum, ön taraf için ekstra iki fan daha alırsanız mis gibi olur.

Alınır ancak o fiyat biraz fazla gibi. 1000 TL civarına alınabilir.

Stoğu gelirse şu ürün de alınır. Beyazı satışa geliyor arada, 999 TL'ye düşüyor.

Bu kasayı kullanıyorum fiyat performans ürünü fan sesleri de gayet düşük hiç rahatsız etmiyor.

Elinizde Corsair ll serisi fan varsa kasayı da Corsair yapmanızı öneririm, ekosistem olur. Corsair 4000X, indirimde 5000D (airflow olmayan versiyonlar) 1100-1200 liraya iniyor.

Aklımda 5000D airflow vardı dün bekledim ama bütceme kadar düşmedi :( 4000D tek bir fan var.

Aklımda 5000D airflow vardı dün bekledim ama bütceme kadar düşmedi :( 4000D tek bir fan var.
Be Quiet 500DX alabilirsin. 3 adet 140mm Pure Wings 2 fan ile geliyor. Stok halde 1 tanesi arkada 1 tanesi önde 1 tanesi üstte geliyor. Öndeki fanı üste tak, öne de 3 tane elinde olan LL120'lerini tak cayır cayır kullan.

Geri
Yukarı