BeamNG.Drive oyununu Windows Defender virüs algıladı

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den BeamNG.Drive oynamak için indirdim. Oyunu sabah indirmeye bıraktım geldiğimde açayım dedim. Geldiğimde oyunu açtım ve biraz bekledikten sonra bu hatayı "BeamNG.drive 0.27.2.0 0x00000001 " aldım. Sonra ardından Windows Defender virüs algıladı diye bir uyarı geldi, SS'i aşağıya koydum. Niye böyle oldu? Tehdide izin verdim, sorun yaşar mıyım? Sonuçta erken erişimde oyun.

1679417127339.png

Steam'den BeamNG.drive oynamak için indirdim. Oyunu sabah indirmeye bıraktım geldiğimde açayım dedim. Geldiğimde oyunu açtım ve biraz bekledikten sonra bu hatayı "BeamNG.drive 0.27.2.0 0x00000001 " aldım. Sonra ardından Windows Defender virüs algıladı diye bir uyarı geldi, SS'i aşağıya koydum. Niye böyle oldu? Tehdide izin verdim, sorun yaşar mıyım? Sonuçta erken erişimde oyun.

Eki Görüntüle 1709925

Bu bazı kişilerdede olmuş yan forumlardan çözüm bakabilirsiniz "BeamNG backdoor" yazıp

Bir sıkıntı olacağını sanmam. Oyun bilindik bir oyun ve Steam üzerinden indirmişsiniz. Bende de aynı oyun var ve böyle bir sorun yaşamamıştım. İçinin rahat etmesini istersen Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yapabilirsin.

Geri
Yukarı