BeamNG kapatıldıktan sonra mavi ekran hatası

Emirhan Polat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Discord'da arkadaşlarla konuşurken arkada BeamNG açıktı, o esnada map yükleniyordu, benim de kapatmam gerekiyordu. Kapattım ve bilgisayar bir anda mavi ekran verdi. Sonrasında bilgisayarı yeniden açtığımda otomatik onarıma hazırlanıyor demeye başladı. Lütfen yardımcı olun.

Minidump dosyalarını paylaş.

Minidump dosyalarını paylaş.

Paylaşamıyorum çünkü PC açılmıyor sürekli döngü içinde otomatik onarıma alıyor.

Bilgisayarın power tuşuna bastıktan sonra bilgisayar açılırken sürekli F8'e bas çek yap. Karşına gelen ekrandaki seçeneklerden "Sorun Gider > Gelişmiş Seçenekler > Başlangıç Ayarları" yolunu izleyerek oradaki yeniden başlatma butonuna bas. Sonra bilgisayarın yeniden başlayacak ve karşına rakamlarla liste gelecek, gerekli rakama basarak (4 sanırım, yanında yazar) bilgisayarı güvenli modda başlat.

Bilgisayarın power tuşuna bastıktan sonra bilgisayar açılırken sürekli F8'e bas çek yap. Karşına gelen ekrandaki seçeneklerden "Sorun Gider > Gelişmiş Seçenekler > Başlangıç Ayarları" yolunu izleyerek oradaki yeniden başlatma butonuna bas. Sonra bilgisayarın yeniden başlayacak ve karşına rakamlarla liste gelecek, gerekli rakama basarak (4 sanırım, yanında yazar) bilgisayarı güvenli modda başlat.
Yaptım hiçbir şey çıkmadı yine aynı şeyler oldu.

Onarma ekranına girmeden bilgisayarı açamıyor musun veya direkt seni onarmaya atıyorsa o onarma işlemi hiç bitmiyor mu? Telefonla çekip atar mısın? Bu onarmayı geçme konusunda yardımcı olamazsam kusuruma bakma, tam bilmiyorum.

Onarma ekranına girmeden bilgisayarı açamıyor musun veya direkt seni onarmaya atıyorsa o onarma işlemi hiç bitmiyor mu? Telefonla çekip atar mısın? Bu onarmayı geçme konusunda yardımcı olamazsam kusuruma bakma, tam bilmiyorum.
Onarma işlemi bitiyor senin dediğini yapıyorum fakat yine de hiçbir şey değişmiyor her zaman otomatik onarıma hazırlanılıyor diyor ve aynı kısma atıyor.

Geri
Yukarı