Beat için FL Studio nasıl kullanılır?

318177

Hectopat
Selamlar ben FL Studio indirdim 2 3 aydır kullanıyorum silip geri yüklüyorum kullanamıyorum çok karışık geliyor. Ha bir de, bu uygulamayı nasıl kullanacağım? Beat yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben buradan uzun uzun yazsamda anlamayabilirsin o yüzden video izleyerek öğren ben AE'yi öyle öğrendim mesela

Not: Bu arkadaşın videoları izleyebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben buradan uzun uzun yazsamda anlamayabilirsin o yüzden video izleyerek öğren ben AE'yi öyle öğrendim mesela.

Not: Bu arkadaşın videoları izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler sizce bu işe günde 5 saatimi verirsem kaç yılda adamakıllı bir şekilde beat yapmayı öğrenirim?

Pek bilmiyorum piyasayı kusura bakma bu arada eğer mert baltaş ile öğrenemezsen ucuza Udemy kursları var bunun gibi.

@318177 Kafasından sallamış arkadaşın. Benim bildiğim kadarıyla en az 150-200'den başlar. Yaptığın iş iyiyse daha da artabilir bu sayı. 30-50'ye beat satan varsa bu sektörün kötülüğünü istiyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı