Beat Nasıl Olmuş?

Melodileri kendin yapma. Hazır sample al ve üzerine güzel bir drum yazmayı öğren ilk önce.

808 olmamış pek. Yani tonlama yapmalısın anlamında diyorum bunu. Yapıcı eleştiri yapıyorum sana. Dediğim gibi ilk önce drum dizilimini güzel bir detaylıca araştır. Gelişir. 👍

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizce nasıl olmuş?
Görüşlerinizi bekliyorum. Kendimi geliştirmem için eleştirirseniz sevinirim.

Verse 1: Şuradan esinlenmiş(çalınmış) gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Verse 2: Nereden esinlenmiş (çalınmış) bilmiyorum ana tanıdık geliyor.

Eleştirim: Ritimin girişi ve bitişi güzel ama ortası eh işte. En büyük hata özgün olmamışsın.

Melodileri kendin yapma. Hazır sample al ve üzerine güzel bir drum yazmayı öğren ilk önce.

808 olmamış pek. Yani tonlama yapmalısın anlamında diyorum bunu. Yapıcı eleştiri yapıyorum sana. Dediğim gibi ilk önce drum dizilimini güzel bir detaylıca araştır. Gelişir. 👍
Hazır sample kullanmayı sevmiyorum. Ama araştıracağım teşekkürler.
Verse 1: Şuradan esinlenmiş(çalınmış) gibi
Verse 2: Nereden esinlenmiş (çalınmış) bilmiyorum ana tanıdık geliyor.

Eleştirim: Ritimin girişi ve bitişi güzel ama ortası eh işte. En büyük hata özgün olmamışsın.
Yaparken hiç şarkı bile dinlemedim :) O yüzden bir yerden esinlenmiş, çalmış olamam. Ama buna inanıp inanmamak senin elinde. Neye istiyorsan ona inan.
Hazır sample kullanmayı sevmiyorum. Ama araştıracağım teşekkürler.

Yaparken hiç şarkı bile dinlemedim :) O yüzden bir yerden esinlenmiş, çalmış olamam. Ama buna inanıp inanmamak senin elinde. Neye istiyorsan ona inan.
Ve bu beatı ilk defa duydum.

Sizce nasıl olmuş?
Görüşlerinizi bekliyorum. Kendimi geliştirmem için eleştirirseniz sevinirim.
Çok güzel olmuş hocam bence. Çok anlamam ama GG kısmı biraz beğenmedim onun harici kulağa hoş geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı