Çözüldü Beats FreeBuds Bluetooth kulaklık bilgisayarda ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mutlucano7

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Beats FreeBuds kulaklığını kullanıyorum. Bilgisayarım da Huawei Matebook 13. tüm driverlar güncel durumda. Kulaklığımı bilgisayara bağlıyken bir problem yaşamıyorum ama geçen gün kız arkadaşımla Netflix party üzerinden dizi izlemeye çalıştım. Aynı zamanda arka planda konuşabilmek için WhatsApp Web'den sesli konuşma başlattık. WhatsApp Web'den konuşma başlatınca bilgisayar üzerinden başka hiçbir ses dosyasından ses gelmedi. YouTube, Netflix, Spotify vs her şeyi denedim. Konuşmadayken sadece wp webden ses geliyor. Problem nedir acaba sizce?

Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Problem bluetooth teknolojisinin kendisindedir.
Windows PC'de "hem mikrofonu kullanayım hem ses alayım"a girdiğiniz anda problem çıkar.
Sağ alt köşedeki ses ayarlarından HandsFree moduna alarak bir nebze düzeltebilirsiniz ancak bu defa da izlediğiniz içeriğin sesi 60'lardan kalma radyodan geliyor gibi çıkar.
Konuyla ilgili Burak Şolt'un bir videosu vardı oradan bilgi edinebilirsiniz.

How to connect your Bluetooth headphones to a laptop/desktop computer |  Sony UK
Windows PC'de "hem mikrofonu kullanayım hem ses alayım"a girdiğiniz anda problem çıkar.
Sağ alt köşedeki ses ayarlarından HandsFree moduna alarak bir nebze düzeltebilirsiniz ancak bu defa da izlediğiniz içeriğin sesi 60'lardan kalma radyodan geliyor gibi çıkar.

How to connect your Bluetooth headphones to a laptop/desktop computer |  Sony UK

Çözüm

Teşekkürler, ses kalitesi mükemmel olmasa da problem çözüldü.

Geri
Yukarı