Bebekliğimin Garip Olayı

Bence yapma. O kadar da sevilecek bir şey değil. Zaten yapsan bile muhtemelen kısa bir süre olacak. 5 sn gibi.

astral seyahat

Burada tartışılmış. Baştan sona göz at.

Kesin yapacağım diye bir şey yok. Zaten beceremem orası ayrı. Ama merak edip, dikkatimi çeken konulardan bir tanesi. Okulda konu anlatım dersimiz var, orada anlatabilirim. DeepWeb ile Astral Seyahat anlatmayı düşünüyorum. Araştırmak lazım, bakalım :)

Kesin yapacağım diye bir şey yok. Zaten beceremem orası ayrı. Ama merak edip, dikkatimi çeken konulardan bir tanesi. Okulda konu anlatım dersimiz var, orada anlatabilirim. DeepWeb ile Astral Seyahat anlatmayı düşünüyorum. Araştırmak lazım, bakalım :)

Astral seyahat derin bir konu. Ama Deep Web in anlatılacak bir yanı yok.

Evet sen kesinlikle yapamazsın çünkü her ne kadar inanıyorum da desen kendine inanmıyorsun. Yani BİOS ayarını yapmadan OS'a geçiyorsun. :D

Evet sen kesinlikle yapamazsın çünkü her ne kadar inanıyorum da desen kendine inanmıyorsun. Yani BİOS ayarını yapmadan OS'a geçiyorsun. :D
Yaparım yapmam herkesin hayatına kimse karışamaz :D :D

Astral seyahat derin bir konu. Ama Deep Web in anlatılacak bir yanı yok.
Aslında çok fazla anlatılacak yanı var. Araştırırsan çıkar :)

Ben bu astral seyahat olayına inanmıyorum nedense. Astral seyahat diye anlatılan şeyin rüya olmadığı ne malum ? Bu konularda bilgili değilim merakımdan soruyorum, rüya olmadığını nasıl anlıyorsunuz da astral seyahat diyorsunuz. Bazen bende çok gerçekçi rüyalar görüyorum lakin bir yerlere falan gittiğim yok sadece bir keresinde ananemin evinin damından üzerime bir ruh gelmişti o anda uyanmıştım ama nefes alamadım 3-4 saniye :D Arkadaşım karabasan demişti bunun için.

Ben bu astral seyahat olayına inanmıyorum nedense. Astral seyahat diye anlatılan şeyin rüya olmadığı ne malum ? Bu konularda bilgili değilim merakımdan soruyorum, rüya olmadığını nasıl anlıyorsunuz da astral seyahat diyorsunuz. Bazen bende çok gerçekçi rüyalar görüyorum lakin bir yerlere falan gittiğim yok sadece bir keresinde ananemin evinin damından üzerime bir ruh gelmişti o anda uyanmıştım ama nefes alamadım 3-4 saniye :D Arkadaşım karabasan demişti bunun için.
Ya varlığı veya yokluğu kesin değil zaten. Sadece rüyanızı kontrol ediyorsunuz. Olay o :)

@Thermes
Bazı kişiler bu olayı uyumadan yapmayı tercih ediyor, edebiliyor. Bu sebeple rüya olması pek mümkün değil.
İkinci olarak bilimin tökezlediği yerler vardır. Mesela bilime göre ruh diye bir şey yoktur. Madde özelliklerini taşımayan bir varlık olması ve hareket edebilmesi, görmesi mümkün kabul edilmemektedir.

Yaparım yapmam herkesin hayatına kimse karışamaz :D :D

Aslında çok fazla anlatılacak yanı var. Araştırırsan çıkar :)

Aslında Deep in olması iyi bir şey. O keşfedilmeden önce kötü ve gizli içeriklere insanlar rahatlıkla bakabiliyordu. Belkide görmek istemeseler bile görüyorlardı.
DeepWep sanıldığı gibi bir yer değil. Her türlü vahşet içerikli video olduğu doğru. Fakat orası sanıldığı gibi değilde. Orada polislerin zibil tane sahte ilanı var:)
Neyse konuyu saptırmayalım.

Ya varlığı veya yokluğu kesin değil zaten. Sadece rüyanızı kontrol ediyorsunuz. Olay o :)

Rüyayı kontrol etmek lucid rüya olarak geçer. Çok farklı şeyler:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı