Beceri geliştirecek oyun tavsiyesi

LoL ve Metin2 oynadım genelde.
Hocam Metin2'de büyülü silah, zihinsel ve bıçakçı kullanmak refleks istiyor. Büyülü silah hortum ve parmak darbesi yerinde kullanıldığında adam yerden kalkamaz. Zihinsel, ruh denk getirip savurduğunuzda arkasından şiddetliyi denk getirmek refleks ister. Bıçakçıda ise taklayı denk getirip 3 kere sektirmek refleks oluyor.

Konu sadece aim almak değil. Örnek veriyorum dodge atarken mesela onda da berbatımdır.
Hocam Metin2'de büyülü silah, zihinsel ve bıçakçı kullanmak refleks istiyor. Büyülü silah hortum ve parmak darbesi yerinde kullanıldığında adam yerden kalkamaz. Zihinsel, ruh denk getirip savurduğunuzda arkasından şiddetliyi denk getirmek refleks ister. Bıçakçıda ise taklayı denk getirip 3 kere sektirmek refleks oluyor.
Haklısın ama hep oynadığım zamanlarda vs atacak seviyeye gelememiştim zaten o zamanlar 10-12 yaşlarındaydım yanlış hatırlamıyorsam.

PVP serverlar çok sık kapanıyor ya. Geçen sene oynuyordum bu sıralar o da farm serverıydı.
Amaç vakit geçirmek. Tamam, emek var. Kapanıyor ve emeğin gidiyor. Buna eyvallah ama asıl eğlence emek vermek. Yeni server açıldığında herkesin emeği gidiyor. Ben bıraktım bu illet oyunu. Hala canım istiyor. Bilgisayarı açıyorum elim titriyor oyun açmayacağım diyorum ve bilgisayarı kapatıyorum. Boş vakit öldürmek için en güzel oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı