Bedava 3 aylık Game Pass Kodu Alma

Gidişat: Steelseries GG --> Discord --> Game Pass

Öncelikle aşağıdaki adımları uygulayın.
  1. Steelseries GG uygulamasını indirin. Hesap açıp oturum açın. E-postanızı doğrulayın.
  2. Moments ayarını aktif edin.
  3. Size verdiği kodla yeni, hiç Nitro almamış Discord hesabına Nitro tanımlayın.
  4. Bu linkten VPN uzantını indirin. Almanya seçin. Aktif edin.
  5. Gizli sekmeye gidin.
  6. Discord'un sitesine gidin. Yeni nitrolu DC hesabınızla oturum açın.
  7. Hediye envanteri bölümünden kodları alabilirsiniz.
Verdiği kodlar:

Yeni hesaplar için geçerli;

2 aylık Ultimate Game Pass
1 aylık PC Game Pass

Bunu da merak edebilirsiniz:

Son düzenleme:
Makaleler
2
Yer
Mersin
@Gerçek Hisset sadece bu değil tabi de mesela vaktinin büyük kısmını oyuna harcayıp atıyorum bir oyunu 2-3 günde bitirenler için bu platform ideal olabilir ama ben mesela oyunu satın alma taraftarıyım. İstediğim zaman indirip oynamak isterim. 2-3 senede bir kurup oynadığım oyunlar var mesela. Bana ters düşüyor bu tür abonelik sistemi. Oyunlara yama kurma taktikleri de var ama hepsine de olmuyor sanırım. Hileli oynamak istesen trainer çalıştıramıyorsun 😁

YunusEmreD

Femtopat
Daha fazla  
şimdi ben aldıktan sonra discord nitro yu iptal edersem gene 18 lira döner bana değilmi

ben galiba aldıktan sonra tr den girdikten sonra almanyadan girdim olmadı

telefondan vpn ile girince oldu teşekkürler

Son düzenleme:

qoray99

Kilopat
Daha fazla  
@qoray99 Önce 2 aylığı kullan. 1 aylığı kullanırsan 2 aylığı kullanamazsın. Kodlar yeni hesaplar için geçerli.

Buradan indirin. Sonra adımları takip edin.

Deme yaaa tüh, konuya eklerseniz benim gibi bilmeyenlere faydası olur hocam :/ yeni hesap açmak zorunda kalacağız şimdi neyse :( Peki yeni hesapta ilk 2 aylığın sonra 1 aylığın kodunu hemen gireyim mi birlikte yoksa 2 ay geçtikten sonra mı 1 aylığın kodu girmeliyim?

Son düzenleme:

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Bana kod gelmedi, nereye düşüyor kod ? Oyunların kodu var discord göremedim programda.

Kodu aldım, 26,99 ödeyecek miyiz ?

Ekran görüntüsü 2022-12-08 162902.jpg

Son düzenleme:

CBum

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Kanada
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52

SquWave

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yan hesabıma bu şekilde nitro aldım şimdi. Hediye envanterimde 3 tane öge var. 1 Aylık PC Gamepass (14 Ocak son kullanma tarihi), 3 Aylık PC Gamepass (26 Nisan son kullanma tarihi) ve 2 Aylık Xbox Ultimate Gamepass (27 Nisan son kullanma tarihi). Bunları hangi sırayla kullanmam daha verimli olur acaba?

Yeni konular

Yukarı