Bedava 3 aylık Xbox Game Pass for PC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4 farklı tarayıcıdan (Opera, Chrome, Edge, Firefox) ve gizli sekmelerinden, 2 ayrı telefondan ve gizli sekmelerinden yetmedi BlueStacks yükleyip öylede denedim fakat her türlü kodlar tükendi hatası alıyorum. Sayfayı yenilemekte işe yaramıyor. 1 saattir uğraşıyorum hiçbir şekilde halledemedim. Başka bir tavsiyesi veya ben bunların dışında bir şekilde çözdüm diyen varsa cevaplayabilirse sevinirim. Onun dışında hayırsever arkadaşları 1 adet kod paylaşmaları adına rica ederek Discord DM'ime davet ediyorum Muhsin#3448.

Çarşamba günü dene.
4 farklı tarayıcıdan (Opera, Chrome, Edge, Firefox) ve gizli sekmelerinden, 2 ayrı telefondan ve gizli sekmelerinden yetmedi BlueStacks yükleyip öylede denedim fakat her türlü kodlar tükendi hatası alıyorum. Sayfayı yenilemekte işe yaramıyor. 1 saattir uğraşıyorum hiçbir şekilde halledemedim. Başka bir tavsiyesi veya ben bunların dışında bir şekilde çözdüm diyen varsa cevaplayabilirse sevinirim. Onun dışında hayırsever arkadaşları 1 adet kod paylaşmaları adına rica ederek Discord DM'ime davet ediyorum Muhsin#3448.

Öyle işe yaramıyormuş sanırım hocam. İki haftadır her gün deniyorum hala olmadı diyen birini görmüştüm. O telefondan yapmıştı galiba bende olmuyor ama.
Çarşamba yenileniyor kodlar. Arkadaşım çarşamba gecesi aldı. Şu an durum ne bilmiyorum.

Çarşamba sabahı denemiştim, vermemişti.
Çıktığı gün kod alabildim sadece. Onun dışında hiçbir gün kod vermedi, vermiyor.

Şu an çarşamba ve kod tükenmiş diyor.

Artık kod vermiyor gibi. Arkadaşlarımın hiçbiri alamadı 2 haftadır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı