[Artık çalışmıyor] Bedava 66 oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben yaptım ama şimdi vazgeçtim yapmaktan aranızda sorun yaşayan var mı?

Merak edenler için paralı oyunlar tam liste. (Bazı oyunlar hata verebiliyor. Silip yeniden yüklediğimde veya bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeldiler.)
1614321180197.png
1614321184307.png

Witcher serisi dahil bir sürü oyunu ücretsiz almak ister misiniz? İleride RDR 2 de gelebilir.
Gıbırnet, bu imkanı sunuyor. Üyesi olmasanız bile bedava oyunlardan yararlanabiliyorsunuz!
Reklam amaçlı değildir, tüm herkesin bu fırsattan yararlanabilmesi için paylaşıyorum. O. O2.
Not: Oyunlar hemen gelmiyor, 10-15 dakika sürüyor gelmeleri.
Gıbırnet oyun ağı kodu: C41FC56E031a7ad0.
Bu konuyu bu arkadaştan aldım. Kendisi donanım arşivi forumda paylaşmış, ben de Technopat'dakiler de yararlansın dedim.

Eki Görüntüle 891962

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

%100 işe yarıyor ama Steam'i kapattığınız zaman gidiyor, videodaki talimatları yapıp alıp Steam'i kapatmadığınız sürede oynayabilirsiniz sonra ertesi gün tekrar yapıp oynamaya devam edebilirsiniz. Yani oyunlar Steam kütüphanenize kalıcı olarak gelmiyor.

Hocam buradan kart kasabilir miyiz?

Arkadaşlar denedim ve birkaç sorunuz belki gider. Dediklerinin aynısını yaptım ve oyunlar geldi. Hemen denemek için Among Us indirdim ve oynadım sıkıntı çıkmadı. Sistemden çıkış yaptım biliyorsunuz oyunlar gidiyor. Sonra tekrar girdim ve oyunlar geldi sistemde sıkıntı çıkmadı. Bu arada yüklediğiniz oyunlar çıkış yaptığınızda silinmiyor tekrar girdiğinizde indirmenize gerek yok. Başka birisi yazdıysa bunlar kusura bakmasın konunun tüm mesajlarına bakmadım.

Arkadaşlar denedim ve birkaç sorunuz belki gider. Dediklerinin aynısını yaptım ve oyunlar geldi. Hemen denemek için Among Us indirdim ve oynadım sıkıntı çıkmadı. Sistemden çıkış yaptım biliyorsunuz oyunlar gidiyor. Sonra tekrar girdim ve oyunlar geldi sistemde sıkıntı çıkmadı. Bu arada yüklediğiniz oyunlar çıkış yaptığınızda silinmiyor tekrar girdiğinizde indirmenize gerek yok. Başka birisi yazdıysa bunlar kusura bakmasın konunun tüm mesajlarına bakmadım.

Bunları yazmıştık ama teşekkürler insanlar bütün mesajları okumak zorunda kalmaz bu sayede.

Bunları yazmıştık ama teşekkürler insanlar bütün mesajları okumak zorunda kalmaz bu sayede.

Dediğim gibi bakamadım hocam hepsine sizde bizi haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı