[Artık çalışmıyor] Bedava 66 oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, canlı desteğe sordum Steam'le anlaşmaları varmış.

Arkadaşlar, canlı desteğe sordum Steam'le anlaşmaları varmış.

Bende ilk bedava olduğu için kötü düşünmüştüm sonra uygulamayı tekrar kurdum ve durumu anladım şanslıysanız oyunlar hızlı bir şekilde geliyor fakat değilseniz benim gibi cumartesi tüm gün denedim olmadı gece geç saatlerde denedim o zaman oyunları eklemeyi başardım Witcher 3Ü indirdim bugün ise sabah oyuna bir kere girebildim sonra çıktım tekrar girmek istediğimde hata verdi hala sorun devam ediyor.

Bende ilk bedava olduğu için kötü düşünmüştüm sonra uygulamayı tekrar kurdum ve durumu anladım şanslıysanız oyunlar hızlı bir şekilde geliyor fakat değilseniz benim gibi cumartesi tüm gün denedim olmadı gece geç saatlerde denedim o zaman oyunları eklemeyi başardım Witcher 3Ü indirdim bugün ise sabah oyuna bir kere girebildim sonra çıktım tekrar girmek istediğimde hata verdi hala sorun devam ediyor.
Hocam discord sunucularına girin.

Diğer internet servis sağlayıcıları ve Steam kullanıcılarının şikayetleri üzerine kaldırmak zorunda kalmışlar, artık çalışmıyor ama oyun bulutu adında bir proje üzerinde çalışacaklarını duydum.

Güncelleme: Birden fazla kişiden aldığım haber, müşteri temsilcisine sorduğuma göre yanlış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı