Bedava Minecraft korsan değildir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yakuzet

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde bir konu açıldı Minecraft hatası ile ilgili. Bazı arkadaşlar Free hesap Minecraft kullanan arkadaşa korsan deyip durdu. Belli ki ya Minecraft ile ilgili bilgileri yok ya da daha önce Free hesap ve Premium hesap ayrımını duymamışlar. Şimdi diyecekleri biliyorum: "Mojang paralı satıyor" "Microsoft paralı satıyor" "siteler paralı satıyor" bedava oynayanlar korsan diye. Bu account meselesini size açıklayayım - Warthunder'da Free bir de Premium hesap var biz para vermedikçe Free'de kalır ve korsan olmayız. Fakat oyunun kendisi vermediğine rağmen ücretsiz Premium hesaba sahip olmak korsandır. Microsoft ve Mojang'ın sitelerin Launcher'ların sattı Minecraft Premium hesap, Launcher indiridiğimizde direk olarak ücretsiz giriş yaptığımız hesap ise Free hesap olarak geçiyor yani korsan değildir!
Beni korsan diye düşünmeyin ben hayatımda ne korsanı savundum ne de korsan kullandım. Korsan yapanlara da hırsız demem karışmam ama bana korsan dediklerinde sinirlenir üzülürüm. Yani yanlış anlamayın dediklerimi. Örneğin geçen sene Warband crack oynayan bir arkadaş vardı. Hakaret etmedim hırsız demedim sadece konuyu bildirdim.
Okuduğunuz ve saygılı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.😀

Yaşınız küçük sanırım.
Minecraft ücretli bir oyundur. Kullandığınız launcherlar ve "free" dediğiniz hesaplar(?) korsandır.

Oyun bedava değil, ücretsiz sürümü de yok. Giriyorsun minecraft.net'e, hesap açıp oyunu satın alıyorsun, oynuyorsun. Bunun dışında oyuna erişilebilen tüm yöntemler korsana girer.

Minecraft'taki 'free hesap' muhabbetini 'korsan değil' diye düsünmüs ama bu doğru değil. 'free hesap' kısmını Minecraft'ın yapımcıları kabul etmiyor kabul etselerdi kendi sitelerine de oyunun bedava indirilebileceği bir link koyarlardı.

Ayrıca premium ile free hesap arasındaki tek fark sunucu farkı. Hypixel'e giremiyorsun ama Sonoyuncu'ya girebiliyorsun fakat oyundaki tek oyunculu kısmı premium alan ile free alan ile aynı oluyor ve bu yüzden yapımcı kar elde edemiyor.

Saçma bir başlık.

Satın alınca bir şey değişmiyor ki? Premium veriyorlar bu kadar bitti.
Ya orijinal oynarsın ya da korsan. Premium hesap diye bir şey yok, korsan oyuncular ve çalıntı hesap satan kişiler tarafından uydurulmuş bir şey o.

Satın alınmamış Minecraft hesabı korsandır. Siz premium satın almadığınız sürece, premium ile girilebilen sunuculara giremezsiniz. Premium olayını satın almayan oyuncular çıkardı fakat isim vermek için böyle bi yola gittiler. Ben SonOyuncu gibi kendi launcherı olan sunuculara laf söylemiyorum onlar hileyi önlemek için böyle bi yola başvurmuşlar. Kısaca satın alınmamış Minecraft korsandır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı