Bedava oynanabilecek oyun önerisi

LoL oynamayın aman aman.
Konu bedava oynanabilecek oyun önerisi, arkadaş da bedava oyun önerisi istemiş. LoL sevmiyorsunuz diye benim önerime kızgın atacak kadar düşmeyin. Ayrıca attığınız mesajın konuyla alakası bile yok, foruma yararlı bir üye olmanızı tavsiye ederim, gereksiz mesajlar yazarak sadece kendini küçük düşürürsün.

Konu bedava oynanabilecek oyun önerisi, arkadaş da bedava oyun önerisi istemiş. LoL sevmiyorsunuz diye benim önerime kızgın atacak kadar düşmeyin. Ayrıca attığınız mesajın konuyla alakası bile yok, foruma yararlı bir üye olmanızı tavsiye ederim, gereksiz mesajlar yazarak sadece kendini küçük düşürürsün.

LoL sevmiyorum değil. LoL'ü severek oynuyorum ama benimkinin bir bağımlılık olduğunu düşünüyorum. LoL' ün bağımlılık yaptığını da düşünüyorum. O yüzden başkalarının bağımlı olmasını istemediğim için LoL oynamayın dedim. Lütfen mesajı niye yazdığımı düşünerek yargılayın :).

Hocam CORE diye bir platform var.
Ücretsiz arkadaşlarınızla beraber yüzlerce farklı oyunu oynayabilmenizi, hatta yapabilmenizi sağlıyor. 6000 dolar ödüllü bir oyun yapma yarışması da mevcut.

İster tek kişi ister arkadaşlarınızla beraber eğlenin.

Reklam almışım gibi oldu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı