Bedava Steam kodu dağıtan siteler

MonarJuu

Hectopat
Steam'de para kasmak için kart düşürüyorum. Ancak oyun bulmak sıkıntı oluyor. Oyun kodu veren siteler var mı bildiğiniz? Yok bunu takip et, şunu yap, bunu yap diyen siteler haricinde :matrix:

ThatsGameBro'da var ama kart düşecek oyunları vermiyor ne zamandır. Tavsiyem Humble Bundle'dan veya diğer bundle sitelerinden 5 10 liraya toplu oyun satın alman olacaktır. Steam kartlarından kazanmak için önce biraz harcama yapmak lazım. :)

Giveaway.su sana bayağı yardım olacaktır. Ben o siteden bayağı oyun kastım. Fakat kendi eklentileri olan bir eklentiyi indirmen gerekiyor. O eklenti ise daha rahat bir şekilde giveaway.su'da Steam key kazanmanı sağlıyor.

Giveaway.su sana bayağı yardım olacaktır. Ben o siteden bayağı oyun kastım. Fakat kendi eklentileri olan bir eklentiyi indirmen gerekiyor. O eklenti ise daha rahat bir şekilde giveaway.su'da Steam key kazanmanı sağlıyor.
Dağıttıkları hiçbir oyundan kart düşmüyor eskisi gibi. :(

Onu da gördüm fakat çok şey istiyor. Şunu beğen,bunu takip et,şuna gir felan filan :D

Bu siteden zamanında GTA V, Rainbow, Minecraft, Hitman 2, PUBG aldım.
Yapmanız gereken siteye girip Steam hesabınızı açmak.
Ve Steam linklerine basıp açılan sayfada oyunu yükle deyip iptal etmek, oyun size geçiyor. İyi forumlar.

Bu siteden zamanında GTA V, Rainbow, Minecraft, Hitman 2, PUBG aldım.
Yapmanız gereken siteye girip Steam hesabınızı açmak.
Ve Steam linklerine basıp açılan sayfada oyunu yükle deyip iptal etmek, oyun size geçiyor. İyi forumlar.

Steam'de minceraft yok o nasıl oluyor?

Geri
Yukarı