Bedava VP kazanma yolları nedir?

esercim

Hectopat
Merhabalar, Valorant'a yaklaşık 2 bin TL gitti. Artık yatırmak istemiyorum ancak güzel setler geliyor ve skinler sıktı artık. Bedava VP kazanma yolları nelerdir?
Örneğin: Geçenlerde getir her siparişe 295 VP veriyordu. Bunun gibi resmi yollar ile olsun.

Merhabalar, Valorant'a yaklaşık 2 bin TL gitti. Artık yatırmak istemiyorum ancak güzel setler geliyor ve skinler sıktı artık. Bedava VP kazanma yolları nelerdir?
Örneğin: Geçenlerde getir her siparişe 295 VP veriyordu. Bunun gibi resmi yollar ile olsun.

Buff denen bir uygulama var arkada açık kalıyor onların verdiği günlük veya haftalık görevler var onları yapıyorsun ve puan kazanıyorsun belli puana ulaştıktan sonra VP alıyorsun ama hemen 1 hafta içinde alınacak şeyler değil 1ay veya 1.5ayda 600,900 VP anca alırsın beleş sonuçta ne bekliyorsunki.

Twitch kanalları çekiliş yapıyor şansın varsa alabilirsin.
Ya da Tosla veya hopi de Getir'in kampanyası gibi şeyleri var.

Hopi'de davet et kazan kampanyası vardı. Birisinin referans kodu ile kayıt olduğunda anında 5 paracık puan (yani 5 TL), başkalarınıda sana ait oluşturulan referans kodun ile davet ettiğinde 5 paracık puan kazanıyordun. Bu kazandığın paracık puanlarını biriktirip Valorant için VP alabilirsin.

Merhaba dostum. Valorant VP kazanmak için bazı yollar var. Ama anlatmam uzun süreceği icin link veriyorum. Aşağıdaki linkten bedava VP kazanma yollarına bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı