Bedava web sitesi nasıl yapılır?

Yer
Camp Nou
Daha fazla  
Arkadaşlar, web sitesi yapmak istiyorum ama para kazanmak için değil fakat bunu bedava yapmak istiyorum. Yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Web sitesi yapmayı öğrenmek mi istiyorsunuz yoksa şu anda bir web sitesine mi ihtiyacınız var?

YouTube'da HTML, CSS web development yazdığında karşına binlerce video çıkar. O videoları izleyerek aynısını yapabilirsin. Yaptığın statik bir siteyi de ücretsiz bir şekilde Netlify'da host ederek yayınlayabilirsin. Ayrıca Github Student üyeliği ile de Namecheap üzerinden ücretsiz domain de alabilirsin.
Html, css yanına js de lazım.

Bu işe işaretleme dili olan HTML ile başlamalısın. Ardından biçimlendirme dili olan CSS ile devam edeceksin. Yalnız bu ikisi tam bir dil sayılmaz. Ardından en önemlisi olan JS (JavaScript) öğrenmen lazım. Devamı ise PHP veya ASP.NET, MySQL ile devam edeceksin.

Arkadaşlar, web sitesi yapmak istiyorum ama para kazanmak için değil fakat bunu bedava yapmak istiyorum. Yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl yapabilirim?

GitHub'da GitHub Pages diye güzel bir özellik var. github.io domaini altında bir subdomainde site açabiliyorsunuz. Örnek: egeakman.github.io

Yeni konular

Geri
Yukarı