Beden dersinden nefret ediyorum

Yer
Karayipler....
Arkadaşlar ben 11. sınıfım ve beden dersinden nefret ediyorum. Seneye 12. sınıfta zaten beden dersi yok ama bu sene bitene kadar dayanmak istemiyorum artık gerçekten. Sürekli voleybol futbol hareketleri falan yaptırılıyor. Ve ben bu tarz şeylerden nefret ederim. Aslında spordan nefret etmiyorum. Koşu, yürüyüş, ağırlık kaldırma hareket yapma falan bunları severim. Ancak top oyunlarından gerçekten nefret ediyorum. Hiç beceremiyorum ayrıca. Voleybolda topa vuramıyorum resmen önüme düşüyor. Herkes kahkaha atıyor bana.

Bir de hava buz gibi olmasına ve seller gibi yağmur yağmasına rağmen hoca "Bir daha montla ve botla derse gelenleri almayacağım." diyor. Ama ben çok fazla üşüyen bir insanım. Yarın beden dersi 5 ve 6. ders. O zamana kadar normal devam edip beden dersi gelince mide bulantısı taktiği falan yapıp derse girmemeyi düşünüyorum ama bu nereye kadar sürecek? Bu dersten muaf olmamın bir yolu var mı? Ancak sağlık sorunum yok. Sağlık sorunum olsaydı direkt muaf olmak için rapor çıkartırdım. Ne yapacağım bilemiyorum. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE sağlık sorunum olmadan bu saçma dersten muaf olmamın bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 11. sınıfım ve beden dersinden nefret ediyorum. Seneye 12. sınıfta zaten beden dersi yok ama bu sene bitene kadar dayanmak istemiyorum artık gerçekten. Sürekli voleybol futbol hareketleri falan yaptırılıyor. Ve ben bu tarz şeylerden nefret ederim. Aslında spordan nefret etmiyorum. Koşu, yürüyüş, ağırlık kaldırma hareket yapma falan bunları severim. Ancak top oyunlarından gerçekten nefret ediyorum. Hiç beceremiyorum ayrıca. Voleybolda topa vuramıyorum resmen önüme düşüyor. Herkes kahkaha atıyor bana.

Bir de hava buz gibi olmasına ve seller gibi yağmur yağmasına rağmen hoca "bir daha montla ve botla derse gelenleri almayacağım." diyor. Ama ben çok fazla üşüyen bir insanım. Yarın beden dersi 5 ve 6. ders. O zamana kadar normal devam edip beden dersi gelince mide bulantısı taktiği falan yapıp derse girmemeyi düşünüyorum ama bu nereye kadar sürecek? Bu dersten muaf olmamın bir yolu var mı? Ancak sağlık sorunum yok. Sağlık sorunum olsaydı direkt muaf olmak için rapor çıkartırdım. Ne yapacağım bilemiyorum. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE sağlık sorunum olmadan bu saçma dersten muaf olmamın bir yolu var mıdır?

Arkadaşın olmayınca ve yeteneğin yoksa gerçekten can sıkıcı bir ders boş boş oturuyorsun bende elim büyük olduğu için voleybol topuna vurmuyorum en kötü yoklama alındıktan sonra çaktırmadan sınıfa geç.

Arkadaşın olmayınca ve yeteneğin yoksa gerçekten can sıkıcı bir ders boş boş oturuyorsun bende elim büyük olduğu için voleybol topuna vurmuyorum en kötü yoklama alındıktan sonra çaktırmadan sınıfa geç.
Çaktırmadan sınıfa geçmek imkansız :D Beden hocası okulun en sinirli hocası. Ve kapıya yakın oluyoruz araya sıvışıp geçme gibi bir olay yok. Bir de özel okul ya bahçesi yok. Beden dersleri terasta yapılıyor ve bahçe gibi kocaman olmadığı için araya sıvışıp kaçamam.

Dersten muaf kolay kolay olmazsınız ama bazı beden hocaları daha hafif işlerler dersi bizim okulda öyle sizi o hocanın girdiği bir sınıfa verirler.
Hocam okulun 1 tane beden hocası var :D

Hocam beden eğitimi dersi sevilmez mi? Çift kale maç yapın en kötü.
Ennn nefret ettiğim şey zaten konuda belirttiğim gibi. Voleybol, futbol falan bunlardan zerre hoşlanmıyorum. Hoca konu işleyip hareket yaptırdığında heyecandan titriyorum resmen beceremiyorum çünkü. Mesela tatilden önce son haftalar hocalar serbest bırakır ya. Serbest kalınca sürekli çağırıyorlar beni gel sen de oyna bizimle boş boş durma. Ben kendim gitmek istemiyorum. Yoksa dışlandığımdan değil. Basketbol birazcık güzel geliyor ama basketbol konuları ara tatilden önce bitti.

Geri
Yukarı