Beğeni ödülleri kalktığına göre rütbe puanları düşmeli mi?

Graiden

Decipat
Yer
Döngü devam edecek ama bir gün elbet duracak.
Beğeni kalktığı için bazı ödüller kalktı, ama rütbelerin puanı aynı duruyor bu biraz saçma düşse daha mantıklı olmaz mı?

Son düzenleme:
KS
Graiden

Graiden

Decipat
Yer
KS
Graiden

Graiden

Decipat
Yer
Rütbe falan önemli değil benim için ama, moderatörlerin bencil davranması şaşırtı beni.
Ben zamanla artmasını seviyorum, yardım etmenin bir ödülü gibiydi gitti.
Beğeni geri gelmemeli böyle güzel, ama rütbe puanları düşmeli.

Doğu'kan

Hectopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Ya bırakın artık rütbeyi vs. Yardım etmeye bakın. Sizin işiniz gücünüz rütbe, beğeni olmuş.
Bu kadar çocukça bir davranış olamaz. Kızgınını da at. Umurumda bile değil. Rütbe sana ne katacak? Gereksiz, çoluk çocuğun düşüneceği işler.
Ya bırakın artık rütbeyi vs. Yardım etmeye bakın. Sizin işiniz gücünüz rütbe, beğeni olmuş.
Bu kadar çocukça bir davranış olamaz. Kızgınını da at. Umurumda bile değil. Rütbe sana ne katacak? Gereksiz, çoluk çocuğun düşüneceği işler.
1611419856013.png

Ağustostan beri 1 kişinin sorununu çözmemişsin. Burada yeni üye adamdan farkım kalmadı diyorsun. Saçma, tek kelimeyle saçma. Ha Terapat olmuşsun, ha Hectopat. Ne fark eder?

KS
Graiden

Graiden

Decipat
Yer

Eki Görüntüle 849632
Ağustostan beri 1 kişinin sorununu çözmemişsin. Burada yeni üye adamdan farkım kalmadı diyorsun. Saçma, tek kelimeyle saçma. Ha Terapat olmuşsun, ha Hectopat. Ne fark eder?
Ben elimden geldiğince, yardım etmeye çalışıyorum ama sizler kadar bilgili değilim.

Yeni konular

Yukarı