Beğeni ödülleri kalktığına göre rütbe puanları düşmeli mi?

Doğu'kan

Hectopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Gerçekten içten söylüyorum. Başım ağrıdı artık. Bu çoluk çocuktan da bıktım.
Ağır konuşacağım artık.
Hayatında en ufak başarısı olmayan insanlar, burada rütbe atlayarak başarıya ulaştığını zannediyor.
Konu dışı mesajlarım ne güzel arındı. Beğeni kalktı. Oh mis gibi.

Lodge

Kilopat
Makaleler
2
Burası bir iş değil, rütbeniz sizi etkilemiyor. Beğeniler sizi etkilemiyor. Orada hiç kimsenin bile dikkat etmediği Kilopat yazısı sizi tanrı yapmıyor. Düzenleme elbet gelecektir fakat bir süre bu tarz konu kimse görmek istemiyor.

KS
Graiden

Graiden

Decipat
Yer
Döngü devam edecek ama bir gün elbet duracak.
Konum bu kadar niye etkiledi bakmazsın biter.
Ben ilgim olmadığı konuyu es geçiyorum.

Doğu'kan

Hectopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Rütbe için konu açan bir insanı ciddiye almıyorum. Saygı da duymuyorum. Teker teker not ettim. Kim beğeni, kim rütbe meraklısı ise hepsini teker teker göz ardı edeceğim. Aslında en mantıklısı böyle kişileri forumdan arındırmak. Böyle kişiler forumdan arındırılırsa, çamur suyunu içme suyuna çevirmek gibi forum temizlenir.

mrtmetn

Picopat
Son yapılan puan düzenlemeleri bence gereksiz olmuş. İnsanlara önce puan veriyorsun sonra geri alıyorsun. Durduk yere kendi sistemini downgrade ediyorsun gibi.

KS
Graiden

Graiden

Decipat
Yer
Döngü devam edecek ama bir gün elbet duracak.
Rütbe için konu açan bir insanı ciddiye almıyorum. Saygı da duymuyorum. Teker teker not ettim. Kim beğeni, kim rütbe meraklısı ise hepsini teker teker göz ardı edeceğim. Aslında en mantıklısı böyle kişileri forumdan arındırmak. Böyle kişiler forumdan arındırılırsa, çamur suyunu içme suyuna çevirmek gibi forum temizlenir.
Ben foruma katkım olduğunu düşünüyorum.
Sizin görünüşünüze saygı duyuyorum, göz ardı edin beni görmemiş olursunuz rahat edersiniz.

Doğu'kan

Hectopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Ben foruma katkım olduğunu düşünüyorum, 1420 mesajım kaldı bunlar teknik konulardan.
Katkının mesaj ile ölçülmediğini anlamayan birine ne desem boş. O yüzden susuyorum.

Juarex

Hectopat
Yer
İstanbul
Rütbe için konu açan bir insanı ciddiye almıyorum. Saygı da duymuyorum. Teker teker not ettim. Kim beğeni, kim rütbe meraklısı ise hepsini teker teker göz ardı edeceğim.
Like kasma konusunda yönetime karşı gelenlerin hepsini göz ardı ettim ve Technopat kalitesini şimdi daha iyi hissediyorum. xD

Yeni konular

Yukarı