BEKANT çalışma masası vs Robin Home Boston kitaplıklı masa

Bütçe
farketmez

Cherax

Hectopat
Arkadaşlar, normalde ben şu ürünü almak istiyordum,

Fakat daha sonra şu masayı görünce yukarıdakinden vazgeçtim.

Ve ben geçenlerde kuzenim odasına LED ışık almış, bana gösterdi ve ben de amcamdan rica edip bana da almasını istedim, o da aldı.
Sorun şu ki alttaki masa kuzenimin masasının aynısıymış ve ben bu masayı alırsam ona özeniyor gibi duracağım. Ne yapmalıyım?

Önerilerinizi lütfen fiyata göre yapmayın, kullanış, kalite ve benim bulunduğum duruma göre yapın. Marangoz önermezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana ikinci ürün daha hoş geldi. Raflarla daha düzenli durur. Ama kalite önemli araştırma yapın.
Sorun şu ki alttaki masa kuzenimin masasının aynısıymış ve ben bu masayı alırsam ona özeniyor gibi duracağım. Ne yapmalıyım?
İnsanların zevkleri aynı olabilir. Hem kendiniz kullanacaksınız başkası değil.

Arkadaşlar, normalde ben şu ürünü almak istiyordum,

Fakat daha sonra şu masayı görünce yukarıdakinden vazgeçtim.

Ve ben geçenlerde kuzenim odasına LED ışık almış, bana gösterdi ve ben de amcamdan rica edip bana da almasını istedim, o da aldı.

Önerilerinizi lütfen fiyata göre yapmayın, kullanış, kalite ve benim bulunduğum duruma göre yapın. Marangoz önermezseniz sevinirim.
2. seçtiğiniz masa daha hoş duruyor daha rahat yaparsınız işlerinizi bence. Ayrıca yukarıdaki arkadaşın dediği gibi özenmeyi falan takmayın kendiniz kullanacaksınız , beğendiğinizi alın .

Bana ikinci ürün daha hoş geldi. Raflarla daha düzenli durur. Ama kalite önemli araştırma yapın.
İnsanların zevkleri aynı olabilir. Hem kendiniz kullanacaksınız başkası değil.

2. seçtiğiniz masa daha hoş duruyor daha rahat yaparsınız işlerinizi bence. Ayrıca yukarıdaki arkadaşın dediği gibi özenmeyi falan takmayın kendiniz kullanacaksınız, beğendiğinizi alın.

Valla galiba alttakini alacağım, haklısınız.
Zaten kuzenlerimle neredeyse hiç görüşmüyoruz ona masa almaktan vazgeçtiğimi söylesem bile fark etmez.
Yukarıdaki masaları kullananlar varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Vallahi galiba alttakini alacağım, haklısınız.
Zaten kuzenlerimle neredeyse hiç görüşmüyoruz ona masa almaktan vazgeçtiğimi söylesem bile fark etmez.
Yukarıdaki masaları kullananlar varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Masayı aldın mı? Kalitesi nasıl? Bende merak ediyorum.

Geri
Yukarı