Beklemenin anlamsız olması

banaonurdiyin

Centipat
Daha fazla  
5-6 aydır bekle bekle bekle diyenlere kulak verdim bekledim. 7klık sistemler 10k oldu. Yine bekle dediler bekledim 12K oldu. Ülkenin ekonomisi düzelmeyecek. Ekran kartları da madencilik bitse bile ucuzlamayacak. Beklemek saçma. Uygun fırsat görürseniz alın aga.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 ay önce 3000TL ile topladığım sistemi şu an 3500TL hatta daha fazla bir fiyata topluyorsunuz elinizde para varsa beklemeden alın kimseye bakmayın.

Fabrika çıkışlı fiyatlar düşer, satıcılar vergiden dolayı falan yine yüksek fiyat biçer. İndirimlerde de satılmıyan ürünlerin fiyatı düşer, kendine uygun olanını yakalarsan alırsın. Bence hiçbir zaman bekleme. İndirim günlerine yakınsan, o günü belki beklemekte fayda var.

Nasıl yani? Yıl içinde fiyat olarak en uygun zamanlara gidiyoruz şu an. Çok fazla kampanya ve güzel indirimler oluyor. 2022'den ümitliyim ben.
Diyorum ya kısa zaman içinde uygun fırsat gelecekse bekle ama onun dışında beklemek çok gereksiz paran varsa bence
He
Bence bekleyin fiyatlar düşecek.
Her sene aynı laflar kral btc ve eth düşünce de ucuzlayacak dediler. Yarı yarıya düştü hepsi ucuzlayan bişi yok

Diyorum ya kısa zaman içinde uygun fırsat gelecekse bekle ama onun dışında beklemek çok gereksiz paran varsa bence
He

Her sene aynı laflar kral btc ve eth düşünce de ucuzlayacak dediler. Yarı yarıya düştü hepsi ucuzlayan bişi yok
Bunun sebebi artık ne hale geldiğimizi idrak etmek ve kabullenmek zor. Eskis fiyatların sabit olduğu dönemler 5 yıl önce geride kaldı. 5 yıl sonra da şuanki zamanı mumla arayacağız.

Geri
Yukarı