"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası

Öyle ama hata olmadığını söyleyip geri yollandığı söyleniyor gönderenler tarafından. Ondan söylüyorum.
Çözüm sunmamakta ısrar ederlerse delilleri toparla fatura ve garanti v.s dosya oluşturup tüketici heyetine başvur süreci takip et çünkü olan şey sadece senin başına gelmiyor bana da yapmaya çalıştılar Ekran kartının yenisini veya bir üst modelini talep ettim bana dedikleri kelime şuydu nakip olarak ödeyelim demişlerdi işime gelmediği için bir üst model ekran kartında ısrarla direttim sonuca ulaştım. Her şeyden önce teknik servis raporlarını sakla dosyada lazım olacak.

Bugün ben de uygulamada gördüm. Ama oyundan atma vs olmadı. Sebebini bilmiyorum. Konuyu görünce yazayım dedim. Yeni kasa çünkü. Rez alayım da bir bakarım nedir ne değildir.

Geçmiş olsun kronik bir sorun ben 2 sene uğraştım çözemedim en sonunda NVIDIA aldım kafam rahat şu an.
Teşekkür ederim. Bende sadece uygulama arayüzünde oldu. 2 gündür lol filan oynadım sorunsuz ve akıcıydı. RTX 2070'den masaüstüne geçtim ve haliyle daha iyi geldi. Umarım sizdeki gibi olmaz ya valla ben de uğraşamam. :)

Geri
Yukarı