Bel ve karın bölgesi eriyor göğüs bölgesi hala geniş

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
Yağ oranımı düşürmeye çalışıyorum, aynı zamanda düzenli ağırlık antrenmanı yapıyorum. 3 aydır ağırlık antrenmanı, 1,5 aydır diyet yapıyorum. Kilo olarak 4 kilogram verdim. Günlük kalori ihtiyacımın ortalama 500 kalori altında alıyorum. Protein, yağ, karbonhidrat alımım çok düzenli. Şeker alımım haftada bir gün, bir öğün. Örneğin pazar günü bir sütlaç gibi. Beslenmeme baktığımda çok düzenliyim. Karın bölgesindeki ve bacak bölgesindeki yağların kaybolduğunu görebiliyorum ancak üst bölge göğüs, sırt bölümü hala geniş. Ağırlık antrenmanından dolayı kas kütlesi arttığından mı daha geniş duruyor yoksa o bölgede hala yağ yakımı yok mu anlayamıyorum.

Konu hakkında bir öneriniz varsa paylaşın lütfen.

Görsel vs olmadan nasıl sağlıklı öneri yaparım bilmiyorum ama dediğin gibi beslenip antrenman yapıyorsan kas kütlen artıyordur bunun sonucunda da büyüyorsundur ama bacak büyümüyorsa buradan bacak çalışmadığın sonucunu çıkarıyorum doğru mu?

Göğüsünüzün ve sırtınızın geniş olması güzel bir şey. Eğer yağ yakıp üstüne kas kütlesi eklerseniz, çok güzel görünüme sahip olabilirsiniz.

Size önerim, göğüs ve sırt antrenmanlarınızı daha ağır yapın. 20 kilo 4x10 çalışıyorsanız, 30 kilo 4x6-8 çalışın. Maksimum ağırlık - maksimum tekrar mottonuz olsun.

Göğüsünüzün ve sırtınızın geniş olması güzel bir şey. Eğer yağ yakıp üstüne kas kütlesi eklerseniz, çok güzel görünüme sahip olabilirsiniz.

Size önerim, göğüs ve sırt antrenmanlarınızı daha ağır yapın. 20 kilo 4x10 çalışıyorsanız, 30 kilo 4x6-8 çalışın. Maksimum ağırlık - maksimum tekrar mottonuz olsun.

Hocam dediğin doğru ancak bende yeni öğrendim yağ yakımı için düşük ağırlıklarla süperset çalışmak daha iyi sonuç veriyormuş (hayatta uygulamam). Adale gösterişi sever kilo ağır basılmalı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı