Bel ve omuzların çok küçük olması

JabieV

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Yaklaşık 10 aydır vücudum benim canımı çok sıkıyor. 17 yaşındayım. Boyum 1.74, Kilom 54 kg. Ergenliğe çok geç, 16 yaşımda girdim. Boyum çok uzun değil biliyorum ama pek takmıyorum kafaya. Beni çok üzen mesele belimin ve omuzlarımın çok küçük olması. Omuzumu ölçdüm 100 sm çıktı. Belkide yanlış ölçüyorumdur tam olarak bilmiyorum. Neden bu kadar zayıfım? Gelecekte düzelme ihtimali var mı bu vücudun? Biliyorum teknoloji sitesine böyle bir konu açma biraz saçma oldu ama bazı arkadaşların derdini burda paylaştığını gördüm ve bende paylaşmak istedim. Lütfen yardım edin. :oops::cry::kararsız::lanet::(

Bende önceden 170 cm boy 55 kilo idim. Şimdi boy yine 170 ama kilo 77 [emoji16] Ahh o eski zayıf günlerim ahh ahh, bilemedim kıymetini diyorum şimdi. Her gün 300-400 mekik çekerek göbeği eritmeye çalışıyorum [emoji16] O yüzden zayıflığın kıymetini bil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı