Belarus'tan Konsol almak

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar merhaba amcam iş için Belarus'a gitti. Ben de hazır yurt dışına gitmişken konsol bakmasını istedim. Şu an iş yerinden dışarı çıkamadığı için kendisi pek mağaza gezememiş ama ben yine de o bakmadan oradaki fiyatları araştırmak istedim ki ona göre getirmesini isteyeyim. Fakat internette Belarus'un yerel teknoloji mağazalarını bulamadım. Hangi siteye bakmam gerekiyor?

Arkadaşlar merhaba amcam iş için Belarus'a gitti. Ben de hazır yurt dışına gitmişken konsol bakmasını istedim. Şu an iş yerinden dışarı çıkamadığı için kendisi pek mağaza gezememiş ama ben yine de o bakmadan oradaki fiyatları araştırmak istedim ki ona göre getirmesini isteyeyim. Fakat internette Belarus'un yerel teknoloji mağazalarını bulamadım. Hangi siteye bakmam gerekiyor?
Alıyorsanız bunu alın, yukarıda attığım Digital Edition'muş.
Bir kontrol edin, 200 TL'ye geliyor.

Hocam konuyla alakasız olacak ama T7 V21.6'dan memnun musunuz? Mediamarkt varmış sanırsam Belarus'ta.
Mediamarkt'I bulamadım.

Bende zaten bu kasanın RTX 2060 olanı vardı 8 ay kadar kullandım memnundum bu da aynısın koyu renkli ve 2K ekranı olan hali bundan da memnunum. Masaüstü 2080 - 2080S arası performansı var. Tabi 2060 versiyonuna göre daha çok ısınıyor ekran kartı ama 75-76 derece çok sorun olmuyor.

Beyaz Rusya Rublesi olarak alırsanız, PS 5800 TL ye geliyor.

Alıyorsanız bunu alın, yukarıda attığım Digital Edition'muş.
Bir kontrol edin, 200 TL'ye geliyor.
Hocam Xbox Series X bulamadım sitede, onu bulabilme şansın var mı?

Son düzenleme:
Beyaz Rusya Rublesi olarak alırsanız, PS 5800 TL ye geliyor.

Hocam Xbox Series X bulamadım sitede, onu bulabilme şansın var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı