Belçika GP tahminleriniz

1 gün geçti hâlâ dalga geçecek materyalim var elimde.

Podyumlar Ver-Rus-Ham'e gitse de günün yıldızları Maylander ve Van der Merwe. Podyum alamasalar da lider olarak en fazla turu attılar. Özellikle Maylander'de gelecek gördüm, Verstappen'e geçit vermedi. Van der Merwe'de farklı bir yetenek var, viraj alırken çok iyi drift yapıyor.

Şu Raidillon için bir çözüm bulsunlar madem, yoksa böyle giderse çok yarışta bu duruma düşecekler Spa'da... Soldaki lastik duvara çarptıktan sonra arabanın yeniden piste geri sekmesini çözmeleri lazım öncelikle. Sonra Eau Rouge/Raidillon'da özel bir drenaj yöntemi bulmalılar.

Son düzenleme:
1 gün geçti hâlâ dalga geçecek materyalim var elimde.

Podyumlar Ver-Rus-Ham'e gitse de günün yıldızları Maylander ve Van der Merwe. Podyum alamasalar da lider olarak en fazla turu attılar. Özellikle Maylander'de gelecek gördüm, Verstappen'e geçit vermedi. Van der Merwe'de farklı bir yetenek var, viraj alırken çok iyi drift yapıyor.
Öyle ama hile yaptılar hocam. Araçta iki kişi var. Redbull bunu FIA'ya bildirmeli.

Evde değildim yarışı izleyemedim. Gelince açtım sardıra sardıra 5 dakika da bitti.
1.5 saat yağmuru izledim, bu sırada 3 bira, 180 gram Antep fıstığı ve 80 gram çekirdek tükettim. Sonra bu şartlarda Eau Rouge ve Raidillon olan pistte yarış yapmazlar yakın zamandaki kazalar yüzünden dedim. Kapattım. 2 saatimi kurtarmış oldum, zararın neresinden dönsen kârdır. :D

Ben zaten seyircilerin ve Alpine mekanikerlerinin dans etmelerini izlemek için açmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.5 saat yağmuru izledim, bu sırada 3 bira, 180 gram Antep fıstığı ve 80 gram çekirdek tükettim. Sonra bu şartlarda Eau Rouge ve Raidillon olan pistte yarış yapmazlar yakın zamandaki kazalar yüzünden dedim. Kapattım. 2 saatimi kurtarmış oldum, zararın neresinden dönsen kârdır. :D
1 gün sonradan yanlış tahmin yaptığım yarışı izleyeyim de ayıp olmasın bari.
Evde değildim yarışı izleyemedim. Gelince açtım sardıra sardıra 5 dakika da bitti.
Ful halini izleyebileceği bir yer var mı ? Youtube da kesit kesit.

1 gün sonradan yanlış tahmin yaptığım yarışı izleyeyim de ayıp olmasın bari.
Müthiş bir yarış oldu, yaklaşık 4 saat sürdü. Biz de şaşırdık, meğerse bundan sonra 2 kat fazla tur atılıyormuş!

Ful halini izleyebileceği bir yer var mı ? Youtube da kesit kesit.
Şaka yapıyoruz zaten, yarış olmadı yağmur yüzünden. 4 saatte güvenlik aracı ardından 2 tur attırılıp yarış bitirildi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı