Belçika’da korkunç ölüm: Alfa ve Beta varyantı aynı anda bulaştı

Uchiha Shisui

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Konohagakure
Şu an konumuz hayatını kaybetmiş bir insan ve virüsten vefat ediyor sende overkill yapmış diyorsun cidden komik mi dostum?
Yanlışım varsa düzeltin ama "overkill" kelimesi "aşırılık, fazlalık" anlamına geliyor. Burada esprili bir tabir bulunmuyor. Tam olarak neresine takıldınız? Hayır işin tuhaf tarafı: "Anime izleyenlerin gerçeklikten ne kadar uzak olduklarını bir kez daha anladım." gibi bir argüman sunarak bu durumda sizde bir dolu insanı zan altında bırakmış oluyorsunuz. Manasız oldu sanki?

Ali Şamcı

Hectopat
Yer
Kırık koltuk

Rei Ayanami

Decipat
Yer
MK5 Golf
Yanlışım varsa düzeltin ama "overkill" kelimesi "aşırılık, fazlalık" anlamına geliyor. Burada esprili bir tabir bulunmuyor. Tam olarak neresine takıldınız? Hayır işin tuhaf tarafı: "Anime izleyenlerin gerçeklikten ne kadar uzak olduklarını bir kez daha anladım." gibi bir argüman sunarak bu durumda sizde bir dolu insanı zan altında bırakmış oluyorsunuz. Manasız oldu sanki?
Kesinlikle hocam. Zaten komik olduğunu kim söyledi?

Son düzenleme:
Makaleler
1
Yer
Holland
Tamam sizin yakınınız da Allah korusun vefat etti diyelim, overkill olmuş yazarsa birisi hoş olur mu?

Yukarı