Belediye başkanınızdan memnun musunuz?

Memnun musunuz?

• Evet

• Hayır

• İdare eder

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Edirnedeyim ve idare eder diyelim ama karaağaçtayım mahalle doğru düzgün internet altyapısı yok daha Türk Telekom 16Mbps altyapı anca geldi, yazın her yer böcek sivrisinek, nehri pis ama tam da nefret etmiyorum ama eğer şu CHP Belediyesi'nden daha iyi kim yönetcekse onu istiyorum yaşadım yerde CHP Belediyesi.

Jeremy Cooney'den pek bir memnunum. Ogrencilere yaptigi vergi indirimi sayesinde arabamizin sigortasi bedavaya gelmis oldu. En cok vergi alan eyaletlerden birinde bunu yapmak toto ister.
---
Ekrem Imamoglu hakkinda ayni seyi soyleyemeyecegim. Binali'nin karsisinda aday oldugu icin benden oy aldi. Fazla show yapiyor ve ayni seyin laciverti. Bu dedigim cogu politikaci icin gecerli.

Ben genel olarak vergi indirimi yapan yonetimden yanayim, hizmet getirenden degil.
500 liralik vergi alirlar, 50 liralik hizmet getirirler; bunun da 50 hafta reklamini yapip kafa titretirler.
Hic gerek yok.

Edirnedeyim ve idare eder diyelim ama karaağaçtayım mahalle doğru düzgün internet altyapısı yok daha Türk Telekom 16Mbps altyapı anca geldi, yazın her yer böcek sivrisinek, nehri pis ama tam da nefret etmiyorum ama eğer şu CHP Belediyesi'nden daha iyi kim yönetcekse onu istiyorum yaşadım yerde CHP Belediyesi.
Siyasi rekabet olmadığı sürece iş yapılmayacak. Bir siyasi partinin tekel olması o ülkede siyasi rekabetin olmadığını gösterir.

Bunun en büyük örneği samsun, AKP %60 ile alırken çok rahattı, %47'ye düştüler birkaç proje başlattılar hemen. Aynısı ilkadım için de geçerli. İyi parti %50 ile almış olmasına rağmen AKP hala yüksek oy aldığı için iş yapıyorlar. Muhalefet bir ülkede güçsüz ise iktidar tabii iş yapmaz.

Geri
Yukarı