Belge için devamsızlık hakkı ne kadar?

Haysınbörg

Hectopat
15, 5 özürlü, 4 gün özürsüz devamsızlığım var. Ben kaç gün daha yapabiliyorum belge alabilmek için? 4 gün daha özürlü hakkım mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
15, 5 özürlü, 4 gün özürsüz devamsızlığım var. Ben kaç gün daha yapabiliyorum belge alabilmek için? 4 gün daha özürlü hakkım mı var?
20 özürlü 10 özürsüz devamsızlık hakkın var ve bunlar toplam 30'u geçmeyecek. Özürsüz devamsızlığın 5'i geçerse belge alamazsın 10'u geçerse sınıfta kalırsın. Yani özürsüz devamsızlığın 5.5. bile olsa belge alamazsın.

20 özürlü 10 özürsüz devamsızlık hakkın var ve bunlar toplam 30'u geçmeyecek. Özürsüz devamsızlığın 5'i geçerse belge alamazsın 10'u geçerse sınıfta kalırsın. Yani özürsüz devamsızlığın 5.5. bile olsa belge alamazsın.

Yani bir 4,5 daha özürlü 0,5 de özürsüz yapabiliyorum?

10 özürsüz toplam 30 gün devamsızlık sınırı var yani direkt 30 gün özürlü de yapabilirsin. 20 gün özürlü diye bir sınır yok.

Yani bir 4,5 daha özürlü 0,5 de özürsüz yapabiliyorum?

10 gün özürlü hakkın var daha.

Geri
Yukarı